Kiekvienas mūsų norėtų, kad atostogos tęstųsi kiek įmanoma ilgiau, tačiau didžioji dalis dirbančių žmonių turi vos mėnesį kasmetinių atostogų. Vis dėlto, ilsėtis reikėtų dažniau – juk tam ir yra savaitgaliai. Nors per šias laisvas dienas esame linkę užsikrauti begales kitų darbų, tačiau taip elgtis nereikėtų: jei tik yra noro, galima kuo puikiausiai pailsėti ir per šias dvi dienas.

laimė

Astrologas teigia, kad ilsėtis reikėtų trimis lygiais: kūnu, protu ir emociškai. Jei norite pailsinti kūną, viskas yra gana paprasta: tereikia daryti tai, kas sukelia malonius pojūčius (tai gali būti masažas ar kiti terapijos seansai).

Neperkraukite savęs nuolat galvodami, ką turėsite daryti ateinančią savaitę: jei baiminatės, kad kažką galite tiesiog užmiršti, paprasčiausiai susidarykite būsimų darbų sąrašą, ir… pasidėkite jį į stalčių. Įkyrios mintys nebekvaršins galvos, o prasidėjus darbams galėsite užmesti akį į šį sąrašą ir sutaupyti laiko planuojant dienotvarkę. Dar vienas svarbus gero poilsio aspektas – tai naujų žinių įgijimas, tačiau nauja informacija neturėtų būti susijusi su jūsų profesine veikla.

Atostogų metu norisi pamiršti visus rūpesčius, tačiau astrologai pataria išlikti budriems: poilsiautojų mėgstamose vietose neretai sukinėjasi ir sukčių, kurie naudojasi žmonių patiklumu.

Nesąžiningi žmonės savo taikiniu neretai pasirenka tuos poilsiautojus, kurie pernelyg nepasitiki savimi, ir nemoka pasakyti „ne“, o kiti atrodo labai atsipalaidavę, spinduliuoja gera energija, ir taip pat ne visada atsispiria sukčių pasiūlymams. Labai svarbu pasistengti išlaikyti aukso viduriuką, ir išmokti pasakyti griežtą „ne“, nes priešingu atveju poilsis gali apkarsti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].