Neskubėkite atsikratyti senos keptuvės. Šiek tiek pasistengus, ją galima paversti naudingu ir praktišku daiktu, kuriam netrūks šarmo. Žinoma, reikės šiek tiek padirbėti. Tačiau darbas yra kūrybiškas, išlaidos nedidelės, o rezultatas malonus.

REKLAMA

Nuimkite keptuvės rankeną, tada apvalykime šiurkščius sujungimus ir užsandarinkite rankenos angą. Išvalykite keptuvės vidų nuo riebalų.

REKLAMA

Vidų nudažykite akriliniais dažais 2 sluoksniais, tada nulakuokite.

REKLAMA

Sukarpykite džiuto virvę į tiek gabalų, kad būtų galima ją apvynioti aplink šoninio paviršiaus išorę ir iki pat centro. Virvę sukamaisiais judesiais priklijuokite prie viršutinio krašto, nepalikdami tarpų. Nupjaukite viršuje išsikišusius galus.

REKLAMA

Kraštą apjuoskite pinta džiuto juostele.

REKLAMA

Per virveles perriškite džiuto juostelę į kas antrą vienodą tarpą. Tam paimkite norimo pločio virvių pluoštus ir sudėkite juos virš ir po juosta. Tose vietose, kur juosta eis per virvę, papildomai priklijuokite prie keptuvės. O visus negražius sujungimus paslėpkite po virvelėmis. Kiekvieną kryžminę sruogą sluoksniuokite atskirai, laikydamiesi šachmatų lentos principo.

REKLAMA

Paskutinę juostelę su persidengimu uždėkite ant dugno.  Likusią virvę lygiuokite link centro ir priklijuokite klijais. Čia jums reikės ne tik karštų klijų pistoleto, bet ir PVA klijų.

REKLAMA

Leiskite virvei visiškai išdžiūti, o tada papuoškite dugną džiuto virvele, išdėliodami ją  suktu raštu. Tolygiai suklijuokite.

REKLAMA

Ant viršutinio krašto ištempkite džiuto juostelę.

REKLAMA

Tokia pat pyne apvykite visą dugną.

REKLAMA

Štai ir viskas! Sena keptuvė virs žavingu ir funkcionaliu interjero objektu. Galėsite jį naudoti taip, kaip jums patinka.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].