Mažametis Taros sūnus mėgsta padėti virtuvėje, būti virėju ar pagelbėti iškepti pyragą. Tuomet Tara sugalvojo išradingai perdaryti seną šeimos televizoriaus spintelę. Užuot išmetusi senovinį baldą, ji nusprendė jį paversti žaisline virtuve!

REKLAMA

Tara vieną spintelės šoną paverčia žaisliniu šaldytuvu, vidurinę lentyną – orkaite, dar ji taip pat įrengia žaislinę indų plovimo mašiną. Su keletu paprastų modifikacijų ir keliais dažų sluoksniais šį projektą tikrai norėsite išbandyti ir jūs patys! Tai tikrai šauniau už viską, ką galite nusipirkti parduotuvėje. Tiesiog žiūrėkite patys toliau pateiktame vaizdo įraše. Nuostabu!

REKLAMA

Ar tai nebuvo kūrybiškas būdas panaudoti senus baldus, o ne juos išmesti?

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].