Neįgalus vyras seną priekabą pavertė jaukiais namais

Paulas Tomlinas savo rankomis atstatė seną priekabą. Vyras ne tik pakeitė jos išvaizdą išorėje, bet ir sutvarkė visą vidų. Jis padarė viską, kad priekaba būtų tinkama gyventi. Jos viduje vyras įrengė lovą, viryklę, vonios kambarį.

REKLAMA

Jis atrestauravo visas sienas ir stogą. Vyras pats atliko didžiąją dalį darbų, laimei, tam jis turėjo savo dirbtuvę. Tačiau net tokiam profesionalui kaip Paulas priekabos atnaujinimas buvo tikras išbandymas.

REKLAMA

vyras

„Turiu labai retą raumenų distrofijos formą, kuri apima raumenų išsekimą. Ji kas savaitę vis sunkėja. Nėra gydymo, todėl tiesiog darau tai, ką galiu”, – paaiškino Paulas.

REKLAMA

Staliaus teigimu, liga paskatino jį sutvarkyti priekabą. Katlin, Paulo žmona, sako, kad jos vyras yra pats nuostabiausias žmogus, kokį ji yra sutikusi. „Jam sunku, bet jis labai susikaupęs. Jis atliko didžiausią darbą, kokį tik esi mačiusi savo gyvenime”, – žavisi moteris savo vyru.

REKLAMA

vyras

Paulo sūnūs padėjo išardyti priekabą ir jis pradėjo dirbti su metaline konstrukcijos dalimi. Po kurio laiko vyras pasakė, kad nuovargis yra didelė problema, o stovėti iš tikrųjų yra labai sunku.

REKLAMA

Po kelių mėnesių priekaba buvo paversta nuostabiu mėlynu nameliu ant ratų. Dabar pora gali keliauti ir jame gyventi.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].