Kartais jums nereikia kažko labai brangaus, kai norite atnaujinti savo namus. Kartais tereikia šiek tiek kūrybiškumo, kaip tai padarė ir šis vyras! Jis pagamino didelį darbo stalą su daugybe lentynų, vis tai taupo vietą ir yra pigu! Ar gali būti geriau? Taip! Tai taip pat nepaprastai lengva! Tiesiog atlikite šiuos 5 paprastus veiksmus ir turėsite praktišką, gražų suolą, naudojant tik tris pigias, paprastas „Ikea“ lentynas, o jame tilptų du žmonės. Aš pati noriu tai išbandyti!

REKLAMA
  1. Pirmiausia jis sustato lentynas iš „Ikea“ taip:

  1. Tada jis pritvirtina lentynas, naudodamas paprastas medines lentas. Tai turėtų išlaikyti stalo viršų ir sutvirtinti visas lentynas.

REKLAMA

  1. Taip gaunama ši L forma.

REKLAMA
  1. Tada jis pritvirtina medinę lentą, kuri bus naudojama kaip stalo paviršius.

REKLAMA
  1. Nudažius visas medines dalis, bus puikus rezultatas! Čia yra daug vietos lentynose, taip pat yra keletas stalčių, o kaip dekoracija, šis stalas yra praktiškas ir gražus!

Protingas sprendimas, tiesa? Galbūt apie tai reikėtų pagalvoti kitą kartą, užuot išleidus daug pinigų naujam stalui? Nesivaržykite ir pasidalinkite šiuo straipsniu su draugais „Facebook“ tinkle!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].