Šio buto remontas buvo atliktas nuo nulio. Tai buvo naujos statybos namas, kurio butai turi gana ribotą erdvę. Čia buvo svarbus kiekvienas centimetras, todėl buvo sukurta maksimaliai funkcionali erdvė, kurioje beveik  nesimato jokių daiktų, tačiau atsiveria miesto panorama.

REKLAMA

Šio buto savininkai – jauna susituokusi pora. Dirbti su šia pora buvo tikrai lengva, nors iškilo ir tam tikrų nesklandumų:  stalviršis buvo netinkamos spalvos, lempos dėl nežinomos priežasties ėmė mirksėti, ir t.t.  Remontas užtruko šiek tiek ilgiau nei planuota, tačiau po 11 mėnesių 51 kvadratinio metro butas buvo paruoštas gyvenimui. Siūlome pasižvalgyti, kokie buvo dizainerių sprendimai.

Buvo tik vienas sunkumas – laikančioji konstrukcija buvo buto centre. Vis dėlto, butas turėjo ir nemažai privalumų: didelė lodžija su panoraminiais stiklais ir stačiakampė buto forma, kurią nesunku perplanuoti. Dizaineriai pakeitė vonios kambarį, padarė jį trumpesnį ir platesnį, todėl pavyko šiek tiek „perkelti“ virtuvę ir pritaikyti miegamojo zoną.

REKLAMA

Buvo nuspręsta, kad lodžija gali būti panaudota bendrai svetainės erdvei, buvo išmontuota balkono pertvara, kad pro langus atsivertų panoraminis vaizdas į miestą. Tai į namus įnešė dar daugiau dienos šviesos.

Buvo svarbu iš laisvos vietos išspausti maksimumą. Prieškambaryje buvo pastatyta įmontuota spinta. Pertvara tarp virtuvės ir miegamojo yra funkcionali komoda.

REKLAMA

Svetainėje yra talpi lentyna plokštelėms ir knygoms, o televizoriaus staliuke – talpūs stalčiai.

Virtuvė yra gana nedidelė, bet labai funkcionali.

REKLAMA

Tarp miegamosios zonos ir virtuvės buvo pastatyta pertvara ir įmontuotos durys su stiklu, kad virtuvė būtų apšviesta natūralia šviesa.

REKLAMA

Visose namų zonose buvo pasirinkta papildoma spalva, kuri namų interjerui suteikė vientisumo įspūdį.

REKLAMA

Dizaineriai apgalvojo kiekvieną centimetrą, keldami klausimą: ar būsimiems gyventojams čia bus patogu,  kaip jie jausis šioje erdvėje, o vėliau kūrė skirtingus gyvenimo scenarijus. Projekte nestinga  ir įvairių originalių elementų.

REKLAMA

Vonioje viskas lakoniška ir be nereikalingų detalių. Veidrodis ir stiklo pertvara yra pagaminti pagal užsakymą ir yra tos pačios papildomos spalvos, kuri naudojama visame namų interjere.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].