Mažas gyvenamasis plotas yra dažna problema, su kuria susiduria žmonės šiais laikais. Dauguma žmonių neturi finansinių galimybių pertvarkyti savo namų ar įsigyti naujų butų, kurie visiškai atitiktų jų poreikius. Todėl mažos virtuvės zonos atnaujinimas yra vienintelis būdas paversti ją modernesne, gražesne ir funkcionalesne erdve. Tačiau kaip tą padaryti kokybiškai?

REKLAMA

Kai kurie žmonės mano, kad norint atnaujinti mažas erdves, reikia mažiau pastangų ir pinigų. Tačiau, deja, tai klaidinga nuomonė, ypač kalbant apie virtuvę. Prieš pradedant remonto darbus, būtina iki smulkmenų apgalvoti patį projektą ir norimą galutinį rezultatą.

REKLAMA

Taip pat turėtumėte būti pasirengę, kad remontui reikės papildomų neplanuotų išlaidų, tokių kaip: pirkti specialiai pagamintus baldus, nes standartiniai virtuvės komplektai greičiausiai jums netiks.

REKLAMA

Pradėję remontą virtuvėje, pašalinkite nereikalingus daiktus, kurie tiesiog apkrauna kambarį. Tikrai ne visi baldai ir virtuvės reikmenys jums yra reikalingi. Gerai apgalvokite kur ir kaip norėsite laikyti daiktus, kas jums svarbu, pvz., gal iš karto galima nusimatyti vietą kavos aparatui ir pan. Taip pat nepamirškite apie saugos priemones, užtikrinkite reikiamą atstumą tarp viryklės ir kriauklės.

Viryklę yra rekomenduojama įrengti šalia lango ir virš jos pakabinti gartraukį. Labai svarbu apgalvoti ir tai, kur bei kokio galingumo elektros lizdų jums reikės (ypač, jei planuojate įsirengti el. viryklę, orkaitę). Nepamirškite, kad pakabinamos įvairaus dydžio, formos ir aukščio spintelės taupo vietą.

REKLAMA

Kitas svarbus aspektas, atliekant remontą, yra vizualus kambario padidinimas. Norėdami tai padaryti, turite pasirinkti šviesių spalvų sienų dažus. Taip pat vertėtų rinktis ir šviesius baldus.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].