Sunkiai įsivaizduoju, kad galėčiau gyventi namelyje ant ratų ar mažame namelyje, nes aš labai mėgstu komfortą ir nelabai mėgstu stovyklauti.

REKLAMA

Bet pamačiusi šį namelį galiu įsivaizduoti, kad padaryčiau tam išimtį. Šiuose 14 kv. metrų plote yra viskas, ko jums gali prireikti!

REKLAMA

Šis karavanas ant ratų tikrai viską turi! Įsivaizduokite, kad gražią, karštą vasaros dieną jį pastatysite prie ežero ir tiesiog mėgausitės gaiviu gyvenimo gurkšniu!

REKLAMA

Kol kas yra tik keli šių jaukių namelių modeliai, tačiau Dougo kompanija  „Timbercraft Tiny Homes“ („Maži mediniai namai“), planuoja pastatyti daugiau to paties stiliaus namukų.

REKLAMA

Karavaną ant ratų pastatė ir suprojektavo Dougas Schroederis. Jam buvo labai svarbu turėti tinkamą statinį su valgomąja erdve, šildymu ir tualetu.

REKLAMA

Jūs tikrai negalėtumėte patikėti, kad tai yra toks puikus namelis, kol nepažiūrėjote į jo vidų!

REKLAMA

Miegamasis palėpėje su sandėliuku.

REKLAMA

Tinkamai ir jaukiai įrengtas dušas.

REKLAMA

Puikiai suprojektuota drabužių spinta.

REKLAMA

Tinkamai ir patogiai įrengtas tualetas ir kitos būtinos priemonės.

REKLAMA

Tikrai graži virtuvė su viskuo, kas ten yra reikalinga.

REKLAMA

Geriausias ir mieliausias dalykas namelyje yra gražus dekoras ir protingi sprendimai!

REKLAMA

Tai atrodo kaip svajonių salonas, bet jis yra ant ratų!

REKLAMA

Ar norėtumėte čia apsistoti su jums patinkančiu žmogumi tokioje puikioje erdvėje? Nedvejodami pasidalinkite juo „Facebook“ tinkle, kad kuo daugiau žmonių galėtų pamatyti šį fantastinį namelį.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].