Kiek kartų jau įsitikinote, kad valia ir ryžtas gali sukurti tikrą stebuklą ir pakeisti žmonių gyvenimus?

Būtent taip nutiko apygardos advokato padėjėjui ir trijų vaikų tėvui iš Teksaso.

2017 metų lapkritį Vance Hinds svėrė 215 kilogramų. Vieną puikią dieną vyras tvirtai nusprendė pradėti sveiką gyvenimo būdą ir keistis į gerąją pusę. 

Žengti tokį žingsnį Vance įkvėpė komikas Bertas Chrysheris, kuris nubėgo pusmaratonį su minimaliomis treniruotėmis. Vance nusprendė, kad gali prisiversi pasikeisti.

Prieš tai Vance jau keletą kartų bandė numesti svorio, tačiau po kelių savaičių atsipalaiduodavo ir kilogramai vis sugrįždavo. 

Vyras nusprendė, kad paskelbdamas savo darbo rezultatus socialiniuose tinkluose, turės atsakomybę prieš sekėjus ir motyvaciją nemesti užsibrėžto tikslo.

Vyras pradėjo bėgioti parke, užsiimti vandens aerobika ir joga, du kartus per savaitę lankyti sporto salę. Vance patirtis įkvėpė jo draugus pradėti sveikai gyventi.

Vyras teigia, kad visi turime svorio problemų ir skatina įsitraukti į kovą su papildomais kilogramais. Jis labai stengiasi suteikti motyvacijos žmonėms ir juos palaikyti.

Per vienerius metus Vance’ui pavyko numesti 90 kilogramų! Pripažinkite, tai neįtikėti rezultatai!

O kokia yra jūsų motyvacija pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę? Papasakokite apie tai komentaruose!

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].