Tylos galia: ko apie save neturėtumėte atskleisti kitiems?

Žinios yra galia. Tai, ką kiti žino apie jus, gali būti panaudota ne pačiais geriausiais tikslais. Todėl išmokime vertinti tylą ir nepulkime su visais dalintis asmeninėmis detalėmis. Štai keletas svarbiausių dalykų, kurių tikrai nevertėtų atskleisti kitiems.

Finansinė padėtis

Tai, kiek jūs uždirbate, yra tik jūsų reikalas. Gal kitiems ir smalsu, kaip gyvenate – geriau ar blogiau už juos. Tačiau nesuteikite žmonėms galimybės vėliau šią informaciją panaudoti prieš jus.

Užgyventas turtas

Pasirodyti, kokius daiktus turite, nėra blogai. Tačiau nepersistenkite ir per daug nesigirkite. Tai gali sukelti kitų žmonių pavydą ar net norą jums pakenkti.

Santykių problemos

Kartais labai norisi išsipasakoti, sulaukti paguodos bei paramos. Tačiau ne visiems būtina žinoti, kaip klostosi jūsų santykiai. Vėliau žmonės gali šią informaciją išnešioti kaip gandus. Verčiau šeimos problemas spręskite namų sienose ir neperkelkite jų už namų ribų.

Svajonės

Atidžiai pasirinkite, kam atskleisite karščiausias savo svajones. Kito žmogaus reakcija gali jus motyvuoti arba priešingai – sužlugdyti. Nėra kvailų svajonių, tačiau kiti gali paprasčiausiai nesuprasti jūsų troškimo ir iš jo išsityčioti.

Geri darbai

Geri darbai daromi iš širdies, o ne tam, kad jais girtumėtės. Kitiems visai nebūtina iš jūsų lūpų sužinoti, kam padėjote ir ką nuveikėte. Žinia apie gerus darbus pasklis pati. Jūs tik darykite tai nuoširdžiai.

Silpnybės

Visi turi silpnybių. Tačiau verčiau savąsias pasilaikykite sau, kad piktavaliai žmonės nepasinaudotų jomis jūsų nenaudai. Silpnybės jūsų neapibrėžia. Jūs galite su jomis kovoti ir padarysite tai savo tempu. Lai kiti nesikiša.

Nuoskaudos

Tai aštrus jausmas. Norisi jį išreikšti. Tačiau anksčiau ar vėliau nuoskaudos praeis. Žaizdos užgis. Todėl neskubėkite jų atverti visiems.

Ar pritariate, kad šiuos dalykus reikėtų pasilaikyti sau? O gal kai kuriais vis dėlto geriau pasidalinti?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].