Tėvas paliko dukrą dėl jos veido. Po 22 m. ji parodė pasauliui, kad grožis slypi mūsų viduje

Prieš 22 metus Irina Nezhensteva pagimdė ilgai lauktą dukrą. Deja, mama iškart suprato, kad su vaiku kažkas ne taip.

Irina netikėtai pastebėjo, kad jos dukters Katjos veidas yra pilnas raukšlių. Mergaitė atrodė vis vyresnė ne dienom, o valandom. Gydytojai diagnozavo mergaitei retą ligą – progeriją, pasireiškiančią priešlaikiniu senėjimu. Paveikti vaikai dažniausiai miršta sulaukę 13 metų. Mažai kas išgyvena iki savo 16-ojo gimtadienio.

Katjos tėvas buvo šokiruotas, kai sužinojo apie savo dukters ligą. Jis nusprendė atsisakyti savo šeimos.

„Aš negaliu priimti tokio vaiko,“ – sakė jis, susirinkdamas daiktus ir palikdamas motiną su sergančia mergaite.

Tačiau Irina nepasidavė – ji nusprendė kovoti ir daryti viską, kad užtikrintų dukrai laimingą ir saugią vaikystę. Kiekvieną dieną ji elgėsi taip, lyg tai būtų paskutinė, atiduodama dukrai visą meilę.

Progerija sergantys vaikai atrodo visiškai sveiki. Tik sulaukus 18–24 mėnesių amžiaus jų senėjimo procesas sparčiai pagreitėja. Šiuolaikinė medicina negali pasiūlyti jokių vaistų nuo šios ligos. Dauguma žmonių miršta labai jauname amžiuje. Katja, nepaisant visų negandų, vis dar gyva.

Katjos mama Irina norėjo, kad dukra būtų laiminga. Vis dėlto tai nebuvo lengva. Kaimynystėje vaikai juokėsi iš mergaitės ir nesuprato, kodėl ji atrodė kitaip nei jie. Juokdamiesi iš jos, jie klausdavo: „Močiute, kodėl tu nešiojai mini sijoną?“, „Kodėl tu žaidi su mažais vaikais?“ Irina jautėsi sugniuždyta, kai išgirdo, kaip bendraamžiai elgiasi su dukra.

Kol Katja nepradėjo lankyti mokyklos ir nepatyrė patyčių, ji nesuvokė, kad yra kitokia.

„Supratau, kad niekam nepatinku dėl savo išvaizdos. Pamatę mano veidą, žmonės išsigąsdavo. Aš klausdavau savęs: ką padariau, kad to nusipelniau? Niekada neradau atsakymo,“ – sako Katja ir priduria:

„Aš apie tai daug galvojau. Kadangi žmonės negalėjo susitaikyti su mano išvaizda, nusprendžiau pabandyti pakeisti savo įvaizdį, kad parodyčiau, kokia aš esu viduje. Norėjau, kad jie pamatytų mane kaip žavią, gražią merginą, turinčią daug privalumų. Manau, kad tai, kas vertingiausia žmoguje, yra mūsų vidus.“

Ir jai pavyko. Daugelis žmonių nustojo matyti Katją tik per ligos prizmę. Ji išpopuliarėjo ir ėmė patikti vaikams mokykloje, o priekabiaujantiems mokiniams teko susidurti su daugybe Katjos draugų.

„Aš priėmiau tai, kas esu, ir išmokau mylėti save. Supratau, kad pasaulyje yra tik dvidešimt žmonių, tokių kaip aš! Mano liga padarė mane ypatingą!“

Katja nustebino visus, kurie su ja susipažino. Ji tapo savimi pasitikinčia, jauna moterimi, kupina gyvenimo džiaugsmo ir svajonių. Jos didžiausias tikslas? Būti laiminga.

Kai Katjai suėjo 21 metai, ji vėl nustebino visą pasaulį. Ji susipažino su Denisu visiškai netikėtai – jis ją pakvietė per klaidą! Jie pradėjo kalbėtis ir susibendravo. Netrukus jie taip įsimylėjo, kad nusprendė susituokti. Katja buvo labai laiminga!

Greitai pora paskelbė puikią naujieną – mergina buvo nėščia! Kai kurie skeptiškai vertino jos sprendimą susilaukti vaikų, tačiau pora žinojo, kad to nori. Po devynių mėnesių Denisas ir Katja susilaukė gražaus, sveiko berniuko.

„Jaučiuosi nuostabiai ir džiaugiuosi, kad pavyko įveikti visus sunkumus. Šiandien esu ištekėjusi moteris, gavau nuostabią likimo dovaną – gražų sūnų. Ar gali būti geriau?“ – klausia Katja.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].