Kai įlipate į autobusą, visų pirmiausia ieškote vietos, kur atsisėsti. Peržiūrėję šį vaizdo įrašą, prieš sėsdami ant autobuso sėdynės, turėtumėte pagalvoti dar kartą. Ypač, jei sėdynė aptraukta tokiu audiniu.

Norėdami parodyti, kiek purvo gali susikaupti tokiose autobuso sėdynėse, kad jis ir nėra matomas, buvo nufilmuotos vokiško autobuso sėdynės, apvilktos specialiu audiniu. Taip galite pamatykite dulkių ir purvo debesį, kuris išlekia su lyg kiekvienu plaktuko smūgiu! Nereikia labai ilgai mąstyti, kad suprastumėte, kad būtent čia sėdint kasdien autobuse jos prilimpa prie jūsų.

Patys įsitikinkite, kur nešvarumai kaupiasi, žiūrėdami žemiau esantį vaizdo įrašą ir pasidalinkite juo su savo draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].