Skirtingų odos spalvų dvyniai nustebino net savo motiną

Nuotraukoje užfiksuoti kūdikiai atrodo gana skirtingai, tačiau jie gimė iš tos pačios motinos įsčių. Galite nepatikėti, tačiau šis berniukas ir mergaitė yra dvyniai. Jų odos spalva skiriasi, tačiau jų ryšys yra tikrai stiprus. Tai labai ypatingų dvynukų istorija.

Tai vieni iš 500 skirtinga oda spalva gimusių dvynių

Nors dvyniai gali būti skirtingų odos ir akių spalvų, tai labai retas reiškinys. Štai kodėl bet kas nustebtų, pamatęs, kad jo kūdikiai skirtingų odos spalvų. Tiesą sakant, 2016 m. Judita Nokoka buvo šokiruota, kai pagimdė dvynukus. Ji juokavo: „Slaugytoja manė, kad atnešė ne tą kūdikį“.

Kachi yra retas albinizmo atvejis

Kachi gimė su labai reta okulocutaninio albinizmo (OCA) forma arba 2 tipo albinizmu. Tai reiškia, kad nuo to laiko, kai gimė, jos oda, plaukai ir akys neturėjo spalvinio pigmento. Jei abu tėvai turi albinizmo geną, greičiausiai vienas iš keturių vaikų gims būtent toks.

Nors serga albinizmu, yra labai stipri ir sveika

Kachi yra labai sveikas vaikas, išskyrus tai, kad jos oda ir akys yra šiek tiek jautresnės saulei, todėl ji turi reguliariai dėvėti akinius nuo saulės. Dvynių motina Judita dirba fotografe Kanadoje ir daro, kiek įmanoma daugiau, nuotraukų iš Kamsi ir Kachi kasdienio gyvenimo.

Kachi ir Kamsi yra ne tik dvyniai, jie yra geriausi draugai

Žmonės ne iš karto patiki, kad Kachi ir Kamsi yra dvyniai. Tad Judita stengiasi įamžinti dvynukus kuo įvairiausiais būdais ir nori žmonėms parodyti, kad jos dukra yra tokia pat graži kaip ir bet kuri kita mergaitė. Ji taip pat sakė, kad abu vaikus sieja stiprus ryšys, net jei jie atrodo skirtingai.

Kachi ir Kamsi istorija yra aiškiausias pavyzdys to, kas daro žmones nepakartojamus. Dvynukams dabar 4 metai ir jų santykiai stiprėja kiekvieną dieną.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].