Senovės Vedų taisyklės, kurios padės jaustis sveikai

Joga užsiima išmintingi žmonės. Jie žino, kaip būti harmonijoje su siela ir kūnu. Šiame straipsnyje skaitykite apie senovės Vedų jogos taisykles kasdienei kūno priežiūrai.

REKLAMA

1. Dušas du kartus per dieną

Paprastai žmonės prausiasi po dušu ryte iškart atsibudę arba vakare prieš miegą. Tačiau Vedų taisyklės rekomenduoja praustis du kartus per dieną: naują dieną reikia sutikti švariai, bet ir einant miegoti turime būti taip pat švarūs. Faktas yra tas, kad vanduo nuplauna ne tik įprastus nešvarumus, bet ir subtilesnio lygio. Visos nereikalingos mintys ir nemalonios emocijos paliks jus kartu su tekančiu vandeniu.

REKLAMA

2. Valykite liežuvį

Liežuvio grandiklis yra būtinas jogos įrankis, skirtas asmeninei priežiūrai. Kiekvieną rytą reikia valyti liežuvį, nes būtent liežuvio paviršiuje kaupiasi toksinai, kuriuos reikia pašalinti.

3. Reguliarus rankų ir kūno plovimas

Europos kultūroje nėra įprasta nusiprausti kiekvieną kartą po tualeto, tačiau Vedų taisyklės rekomenduoja tai daryti.

REKLAMA

4. Dėvėkite švarius drabužius

Šis patarimas skamba kaip kažkas akivaizdaus ir savaime suprantamo, tačiau kartais žmonės dėvi tuos pačius drabužius kelias dienas iš eilės. Ryte apsirenkite švariais drabužiais, kad kitą dieną nenešiotumėte praeities energijos. Be to, tai naudinga organizmui higienos tikslais.

REKLAMA

5. Ruoškite maistą švarioje vietoje

Kaip dažnai mes valome virtuvę prieš gamindami vakarienę, o ne po to? Nelabai dažnai.  Tačiau Vedai tvirtina, kad maisto gaminimas yra šventas procesas ir turi būti atliekamas švarioje vietoje. Todėl maistą gaminkite tik išvalę virtuvę, kriauklėje neturi būti nešvarių indų, o ant stalo – trupinių.

Kuriuos iš šių penkių dalykų darote savo kasdieniame gyvenime? Pabandykite įgyvendinti šias paprastas taisykles savo gyvenime, ir pamatysite, kokia švaresnė ir šviesesnė taps jūsų erdvė – tiek išorinė, tiek vidinė!

REKLAMA

Vedų

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].