Plunksna ant drabužių: ką tai reiškia?

Kartais gauti atsakymą į klausimą padeda visai įprasti dalykai. Tam tikri ženklai gali mums padėti išvengti bėdų ir pritraukti sėkmę. Šiandien papasakosime, ką iš tikrųjų reiškia rasti plunksną ant drabužių.

REKLAMA

Dažnai randame įvairių dalykų, kurie gali tapti tikrais laimingo gyvenimo vedliais arba įspėti apie pavojų. Ekspertai rekomenduoja išsiaiškinti, ką iš tikrųjų reiškia ant drabužių rasti plunksną.

REKLAMA

Plunksnos laikomos vilties ir sėkmės simboliu. Rasti plunksną ant rankovės yra aukščiausios palaimos simbolis. Tai reiškia, kad galite saugiai užsiimti suplanuota veikla ir nebijoti nesėkmės.

Balta plunksna ant sijono ar kelnių rodo laimingas permainas. Merginoms toks simbolis žada greitą susitikimą su mylimuoju, o vyrams – susitikimą su savo širdies dama, su kuria jie gali užmegzti tvirtus santykius.

REKLAMA

Juoda plunksna, rasta kišenėje ar ant drabužių pamušalo, žada greitą susitikimą su piktadariais. Toks ženklas taip pat gali rodyti pavydžius žmones, kurie gali trukdyti jūsų planams. Netyčia prie drabužių prilipusi juoda plunksna, priešingai, žada ankstyvą išsivadavimą iš problemų ir finansinės padėties pagerėjimą.

Marga plunksna ant drabužių žada malonius pokyčius, kurie padės išvengti bėdų, taip pat papuoš gyvenimą naujomis spalvomis. Toks ženklas žada norų išsipildymą.

REKLAMA

Rasti raudoną plunksną ant drabužių yra didelė sėkmė. Toks ženklas rodo, kad galite saugiai rizikuoti ir pasiekti aukso puodą.

Plunksna

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].