Paukštis susuko lizdą prie namų: ką tai reiškia?

Dažnai paukščiai lizdą susisuka neįprastose vietose: namų fasaduose, balkonuose, ant stogo. Tai, ką reiškia tokia kaimynystė, atskleis liaudies ženklai.

REKLAMA

Paukščiai lizdams kartais renkasi pačias keisčiausias vietas. Ekspertai rekomenduoja susipažinti su liaudies ženklais, kad būtų galima teisingai interpretuoti tokią kaimynystę ir gauti vertingų patarimų.

REKLAMA
  • Balandžių lizdas po stogu žada ramybę ir gerovę visam namui. Jei paukščiai pasirinko vienišo žmogaus balkoną, jis netrukus sutiks savo sielos draugą. Susituokusiai porai tokia kaimynystė žada šeimos pagausėjimą, be to, paukščiai taip pat sugeba išvaryti iš žmonių bet kokį negatyvą.
  • Jei zylės atkeliavo į balkoną, jūsų laukia klestėjimas ir gerovė. Manoma, kad paukščiai žada turtus šeimai, prie kurios įsikuria.
  • Žvirblių kaimynystė vienišiems žmonėms žada greitas vestuves, o šeimos nariams – stabilias pajamas ir nesutarimų tarp artimųjų nebuvimą. Jei paukščiai apsigyveno balkone, piktadariai negalės peržengti jūsų namų slenksčio.
  • Turtus simbolizuoja strazdai, jei jie nusprendžia susukti lizdą prie lango, balkone ar po stogu. Kuo daugiau jauniklių išsiris, tuo geresnis bus namų šeimininkų gyvenimas.
  • Nuo neatmenamų laikų kregždžių lizdas rodė, kad name gyvena padorūs ir sąžiningi žmonės. Tokia kaimynystė yra stiprus amuletas nuo bet kokių negandų. Kregždės dažnai apsigyvena namuose, kuriuose netrukus bus vestuvės. Be to, paukščių lizdas žada greitą norų išsipildymą.

  • Ne pati maloniausia kaimynystė – varnų. Šie paukščiai dažnai apsigyvena ten, kur kaupiasi neigiama energija. Pastebėjus tokią kaimynystę, svarbu suprasti, kad paukščiai nėra kalti, todėl jų lizdo neleiskite. Atvirkščiai, pamačius tokį ženklą, reikia atkreipti dėmesį į namų energiją, ją išvalyti ir įsigyti stiprių talismanų, apsaugančių nuo negatyvo.
  • Dar retesni kaimynai yra lakštingalos. Jų lizdas šalia namo žada bet kokių problemų ir sunkumų atsikratymą. Sėkmė laukia darbe. Tokia likimo dovana nelieka be dėmesio, tad visais įmanomais būdais saugokite paukščių giesmininkų ramybę.
  • Sėkmė verslo aplinkoje, karjeros augimas laukia tų, kurie tapo kielės kaimynu. Šie paukščiai retai apsigyvena prie namų, tačiau jei jums nusišypsojo sėkmė, tada toks lizdas žada tik teigiamus įvykius.
  • Šarkos lizdas saugo šeimos narius nuo apkalbų ir skandalų. Ženklai rodo, kad jei lesinsite paukščius, sukūrusius lizdą prie namų, jums pasiseks šeimos reikaluose, baigsis vienatvė.
  • Jei gandrai apsisprendė įsikurti šalia žmogaus – jūsų laukia tikra sėkmė. Šie paukščiai žada ne tik šeimos papildymą, bet ir klestėjimą, gerovę ir gerą sveikatą.

faktai, lizdą

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].