Mėnulio ir Saulės užtemimai birželio mėnesį: ką pataria astrologai?

Užtemimai laikomi vienais pavojingiausių astrologinių reiškinių. 2020 m. birželio mėnesį numatomi du užtemimai: Saulės ir Mėnulio. Astrologai pataria, kaip elgtis ir ko tikėtis šiomis dienomis.

Birželio 5 d. – pusšešėlinis Mėnulio užtemimas

Pusšešėlinis užtemimas reiškia, kad mūsų planetos šešėlis tik iš dalies uždengs Mėnulį. Tad šis reiškinys nebus pakankamai didelis, kad padarytų didelės žalos. Kita vertus, kai Mėnulis yra tik iš dalies uždengtas Žemės šešėlio, manoma, kad suirutė būna slapta ir netikėta.

Žemės šešėlis kris ant Mėnulio Šaulio ženkle. Tai reiškia, kad bėdos gali paliesti tuos, kurie leidžiasi į ilgą kelionę, nusprendžia pradėti naują verslą ar ketina pirkti brangius daiktus. Vargu, ar sužinosite apie problemą iš karto. Tai gali būti pamirštas pasas, kurį prisiminsite pakeliui į oro uostą ar traukinių stotį, svarbūs faktai, į kuriuos nebuvo atsižvelgta prieš pradedant atsakingą verslą, arba pakeliui į parduotuvę pamesta piniginė. Stenkitės būti atsargesnis birželio 5 d. Viską patikrinkite du, o gal net tris kartus.

Ekspertai taip pat pabrėžia, kad šią dieną reikėtų būti atsargesniam su žodžiais. Užtemimų metu yra didesnis pavojus pasakyti ką nors nereikalinga, įžeisti žmogų tariamai smulkmeniška fraze.

Astrologai rekomenduoja birželio 5 d. atsikratyti pasipiktinimo ir neigiamų jausmų širdyje, nes šios emocijos gali pritraukti daugybę rūpesčių ir problemų. Stenkitės šią dieną būti pozityvus ir ramus, ištieskite pagalbos ranką tiems, kuriems to prireiks.

iššūkiai

Birželio 21 d. – žiedinis Saulės užtemimas

Žiedinis užtemimas yra labai pavojingas. Šio astronominio reiškinio metu Mėnulis visiškai patenka į Saulės diską, tačiau pakraščiuose vis dar lieka vietos, todėl nėra visiško užtemimo. Tokių užtemimų metu Mėnulis būna nuo Žemės didesniu nei įprastai atstumu. Astrologiškai toks reiškinys sukelia neigiamas pasekmes. Tai reiškia, kad problemos ir nesėkmės bus ne tik neakivaizdžios, bet ir per vėlai pajuntamos.

Pabrėžiama, kad šis žiedinis užtemimas bus 2002 metų žiedinio užtemimo pasikartojimas. Verta prisiminti tų dienų įvykius, kad suprastume, ko vėl tikėtis. 2002 m. birželio mėnesio pabaigoje Iraną sukrėtė žemės drebėjimas, o Tanzanijoje susidūrė du traukiniai, dėl ko žuvo ir buvo sužeista daug žmonių. Dabartinio žiedinio užtemimo pasekmės gali įvykti 2020 m. birželio ir liepos mėnesių pradžioje. Stenkitės būti atsargus, nepasikliaukite vien sėkme.

Kalbant konkrečiai apie birželio 21 d., šią dieną dauguma žmonių gali turėti problemų šeimoje, su kolegomis ar draugais. Astrologai pabrėžia, kad žmonės užtemimo metu gali ginčytis be jokios ypatingos priežasties, ir tai nutiks namuose, darbe ir net gatvėje, viešose vietose. Labai rekomenduojama apeiti agresyvius ir keistus žmones, nes jie kels padidėjusį pavojų. Kai kuriems jie gali tik sugadinti nuotaiką, o su kitais konfliktas gali pereiti į muštynes ​​ar dar ką nors pavojingesnio.

Šis užtemimas įvyks Vėžio ženkle, todėl atkreipkite ypatingą dėmesį į namų ruošos darbus, santykius su artimaisiais ir antrąja puse. Niekam neduokite tuščių pažadų ir nekritikuokite artimųjų. Reikia juos palaikyti, padėti, bet jokiu būdu nesmerkti. Saugokitės nesąžiningų žmonių ir netikėkite gandais bei paskalomis. Jei kas nors pradės kalbėti apie jus už nugaros, verčiau nekreipkite dėmesio.

Vykdykite astrologų patarimus ir abu užtemimai praeis be didesnių pasekmių.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].