Kaip randai ir įbrėžimai ant rankų veikia žmogaus likimą?

Bet koks kūno įbrėžimas gali turėti įtakos žmogaus likimui. Profesionali chiromantė papasakojo, kaip randai ir žaizdos veikia mūsų gyvenimą.

REKLAMA

Anot specialistės, žaizda ant Veneros linijos delno centre gali atlikti didelį vaidmenį kiekvieno gyvenime. Ši linija, kaip pažymėjo chiromantė, yra atsakinga už vaikus ir tėvus. Todėl įbrėžimas šioje rankos dalyje gali rodyti sveikatos bėdas jums artimam žmogui.

REKLAMA

„Jei tai tik įbrėžimas, tai yra įspėjimas. Jei yra randas, gali būti ir didesnė bėda”, – pastebėjo chiromantė. Tie žmonės, kurie turi sužeidimus ant mažojo piršto, turėtų atidžiai stebėti savo kalbą. Planeta, atsakinga už šį pirštą, turi įtakos žmogaus bendravimui su kitais.

„Jei tai mažasis pirštas, tai yra Merkurijaus pirštas, ir jis yra atsakingas už mūsų gebėjimą kompetentingai pateikti informaciją pasauliui: jei pirštas sužeistas arba ant jo yra randas, šiuo laikotarpiu turite būti atsargūs“, – paaiškino specialistė.

REKLAMA

Ekspertė padarė išvadą, kad ant savo kūno esančių ženklų ignoruoti negalima, nes jie gali informuoti žmogų apie pavojų, kurio galima išvengti.

randai

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].