Kaip pasiruošti vasarai? Patarimai gegužės pabaigai

Iki vasaros pradžios liko visai nedaug. Pasinaudokite toliau pateiktais astrologų ir bioenergijos ekspertų patarimais, kad pasiruoštumėte vasarai iš anksto.

REKLAMA

Būkite atidūs jausmams

Specialistai pastebi, kad pavasario pabaiga bus pažymėta teigiamos energijos pagausėjimu, todėl pataria įsiklausyti ir atidžiai pažvelgti į savo jausmus ir mintis. Visata bandys mums padėti įžengti į naująjį sezoną siųsdama įvairius ženklus, kurie padės suprasti, kuria kryptimi judėti toliau.

REKLAMA

Išeikite iš komforto zonos

Nedirbkite tik viename galimybių diapazone. Ieškokite kažko naujo ir įkvėpkite kitus žmones. Gegužės pabaiga – labai geras metas išmokti ko nors naujo. Vasaros pradžioje naujos žinios turės teisingą ir gana galingą poveikį jūsų sąmonei ir sielai. Daugelis žmonių galės rasti ką nors svarbaus gyvenime – atrasti naujų talentų, susirasti naujų draugų, orientuotis ir pakreipti gyvenimo aplinkybes jums reikalinga linkme. Padarykite ką nors naujo – tai padės išlyginti vidinius jausmus.

Imkitės atsakomybės

Ekspertai pataria nustoti ieškoti kaltų. Iki šios vasaros pradžios reikia atsikratyti noro atsakomybę perkelti kitiems žmonėms. Jūs turite paimti savo gyvenimą į savo rankas. Sunku pasakyti, kaip šiuo atžvilgiu realizuojama planetų įtaka, tačiau galima tikrai pastebėti, kad žvaigždės padės rasti savyje jėgų nustoti dėl savo bėdų kaltinti Visatą ir likimą. Tiesiog pasistenkite būti išmintingesni ir šiek tiek geresni.

REKLAMA

vasaros

Atsikratykite pavydo

Tai pats baisiausias jausmas, su kuriuo reikia kovoti kiekvieną dieną, ypač dabar – vasaros pradžios ir pavasario pabaigos akimirką. Pavydūs žmonės negaus likimo ir žvaigždžių palaiminimo. Pasistenkite paleisti mintis apie kažkieno sėkmę, sutelkite dėmesį į savo.

REKLAMA

Darykite gerus dalykus

Ypatingą dėmesį atkreipkite į tai, ką darote. Pašalinkite veiklą, kuri jus erzina, ir bendravimą su negatyviais žmonėmis. Be to, nereikia versti savęs nuolat dirbti per prievartą. Šiuo magišku laiku turite imtis to, kas jumyse sukelia taiką, meilę ir gerumą. Jei jums nepatinka jūsų darbas, galbūt laikas jį pakeisti.

Nustokite kreipti dėmesį į kitų žmonių nuomonę

Sumažės mūsų jautrumas kritikai, todėl tai padaryti bus lengviau. Dabar svarbu tai, ką jūs galvojate apie tai, kas vyksta, o ne tai, ką galvoja kiti. Dabar svarbiausia, kaip jaučiatės.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].