Kaip pasiruošti vasarai pagal Zodiako ženklą?

Vasara daugeliui žmonių yra laukiamiausias sezonas. Visi nori šilumos, meilės, laimės ir pozityvumo. Astrologai papasakojo, ką reikia nuveikti Zodiako ženklams gegužę, norint mintyse pasiruošti maloniems energijos pokyčiams.

REKLAMA

Gegužę jus gali kamuoti problemos dėl retrogradinio Merkurijaus ir Veneros bei Marso negatyvumo. Nuo gegužės 7 dienos sustiprėjus Venerai prasidėjo palankūs planetų padėties pokyčiai, tačiau tai dar ne viskas. Antroje mėnesio pusėje stiprės ir Merkurijus bei Marsas. Dėl šios priežasties pasiruošti vasarai bus lengviau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Galima sakyti, kad vasara prasideda jau gegužę, nes šio mėnesio pabaigoje viduje pajusime stiprų dvasinį atšilimą, jėgų, meilės ir linksmumo antplūdį.

liepos

REKLAMA

Avinas

Avinui, norint teisingai sutikti vasarą, reikia atsikratyti baimių ir nepasitikėjimo savimi. Žvaigždėms tai tikrai patiks, todėl Avinui jos suteiks daug sėkmės. Nerekomenduojama daryti to, kam šie žmonės tikrai nenori skirti savo laiko. Svarbu būti kupinam meilės, o ne pykčio dėl nemalonios veiklos ir nuobodžių darbų. Pavasario pabaiga yra išsivadavimo iš negatyvo ir naujos meilės bei laimės generavimo metas. Galima ir net reikia ieškoti naujų pomėgių, naujo darbo, susitikti su žmonėmis ir aplankyti įdomias vietas.

Jautis

Jaučiai pavasario pabaigoje turėtų pradėti ieškoti meilės, jei yra toks noras ir tikslas. Pats laikas imti reikalus į savo rankas, judėti į priekį. Galimas biuro romanas, maloni atsitiktinė pažintis socialiniuose tinkluose ar realiame gyvenime. Jei negalite rasti meilės, norėdami kovoti su vienatve prieš vasaros pradžią, galite pabandyti įsigyti augintinį. Tai taip pat išprovokuos itin galingą teigiamos energijos srautą, kuris gali būti nukreiptas tinkama linkme.

REKLAMA

Dvyniai

Gegužės pabaiga Dvyniams bus pilna įdomių įvykių, kurie paliks daug malonių įspūdžių. Norint sėkmingai pasiruošti vasarai, reikia išmokti pastebėti tokius įvykius, taip pat išlikti optimistams, ieškant teigiamų akimirkų viskame, kas vyksta aplinkui. Kuo daugiau gero Dvyniai dabar padarys juos supančiam pasauliui, tuo daugiau sėkmės jie gaus mainais birželį. Taip veikia universalus energijos mainų dėsnis.

Vėžys

Vėžiams geriau pavasario pabaigoje užimti laukimo poziciją, nes palankios permainos ateis pačios. Tiksliau, žvaigždės ir planetos Vėžiams nurodys, kur ir kaip galima pamatyti malonius pokyčius, įvykius, taip pat sutikti įdomių ir gerų žmonių. Gegužės pabaigoje visus reikalus geriau daryti „lėtai, bet užtikrintai“. Skubėjimas gali išprovokuoti problemų pliūpsnį, todėl rekomenduojama neskubėti, būti itin dėmesingiems ir nebijoti prašyti artimųjų, draugų, kolegų pagalbos.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, zodiako

Liūtas

Ruošiantis vasaros sezonui astrologai Liūtams pataria ką nors gyvenime pakeisti. Reikia ieškoti naujų pomėgių, aplankyti nežinomas vietas. Galima ir net būtina ieškoti sielos draugo, jei jo dar neturite. Gandai gali sugadinti pasiruošimą vasarai. Nepasitikėkite nepatikrintais kitų žodžiais, ypač nemaloniais ir erzinančiais. Ruošiantis vasarai nereikėtų skubėti ir pakeisti svarbius prioritetus.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai turėtų prisiminti, kad bet kokia nauja pradžia suteiks jiems galingą energijos užtaisą. Šie žmonės yra ant bangos keteros, todėl pagrindinis tinkamo pasiruošimo vasaros sezonui principas – darbštumas ir ambicijos. Sprendžiant problemas galima susidurti su galinga priešprieša, bet be jų – niekur. Kaip sakoma, šilta vieta niekada nebūna tuščia, todėl kiti žmonės kovos dėl jos. Mergelės atstovai turi stengtis nepaversti savo konkurentų priešais. Tai geras laikas keistis informacija.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams reikia pradėti protingai vertinti savo galimybes. Šiems žmonėms pakenkti gali ir skubėjimas, ir arogancija. Be to, norint, kad žvaigždės jiems šiuo metu suteiktų daugiau sėkmės, reikia kovoti su egoizmu. Mintys apie save yra labai svarbios, tačiau jų perteklius dabar nesukels nieko kito, tik nepasitikėjimą aplinkiniais. Pagrindinė astrologų rekomendacija, norint pritraukti sėkmę vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje, tai harmonija su savimi ir su pasauliu.

REKLAMA

Skorpionas

Prieš akis turėdami detalią ateities viziją Skorpionai galės apeiti neramumus ir pritraukti daugiau sėkmės vasaros pradžioje. Tai reiškia, kad pavasario pabaigoje svarbu užsiimti planavimu, taip pat atsikratyti susikaupusių problemų. Niekada niekam neduokite tuščių pažadų. Tai gali išprovokuoti daugybę problemų. Taip pat astrologai pataria vengti nepagrįstų finansinių išlaidų. Pradėti vasarą tuščiomis kišenėmis tikrai nemalonu.

skorpionas, viršininkai, vasaros, zodiako

REKLAMA

Šaulys

Pavasario pabaiga Šauliams bus laikas išsilaisvinti nuo nemalonių minčių. Kuo daugiau negatyvo jie išvarys iš savo galvų, tuo daugiau laimės turės. Dar gegužę astrologai rekomenduoja sumažinti viešnagę priešiškoje aplinkoje. Jeigu Šauliams visiškai nepatinka būti kai kurių žmonių draugijoje ar kažkurioje vietoje, geriau nuo tokių vietų ir žmonių laikytis atokiau. Priešingu atveju vasaros pradžią užgoš nemalonūs įvairaus pobūdžio įvykiai.

Ožiaragis

Ožiaragiai pavasario pabaigoje turėtų susitvarkyti su aktualiais buities ir darbo reikalais, tačiau be perdėto fanatizmo. Priešingu atveju jie gali patirti naujų problemų antplūdį ir neigiamas nebaigtų projektų pasekmes. Tai pakenks jų patikimumui ir reputacijai. Šios vasaros pradžioje svarbu, kad aplinkiniai gerbtų Ožiaragius ir tikėtų jų darbu.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai turi nugalėti savo praeities vaiduoklius iki 2023 m. vasaros pradžios. Astrologai pataria atsikratyti pasenusių santykių, nustoti bendrauti su nemaloniais žmonėmis, taip pat įveikti mintis apie neišsipildžiusias svajones ir problemas. Pavasario pabaigos patirtis yra didžiausias optimizmo priešas. Taip pat Vandeniai prieš prasidedant vasarai turi būti mandagūs su aplinkiniais, kad nesusirastų naujų priešų ir neprarastų jiems svarbių žmonių pasitikėjimo. Prasideda naujas jų gyvenimo etapas, kuriame nėra vietos nusivylimui ir abejonėms.

Žuvys

Žuvų atstovai vasaros pradžioje gali turėti daug krizinių situacijų, tačiau jie to gali nesunkiai išvengti. Svarbiausia sėkmės taisyklė – kova su stereotipiniu mąstymu. Žuvų atstovai, kupini konservatyvumo, turi jį paleisti. Gegužės mėnesį turite susitaikyti su naujomis žaidimo taisyklėmis ir pereiti į greitų pokyčių priėmimo būseną. Astrologai pataria ypatingą dėmesį skirti savo išvaizdai. Prieš vasarą reikia pasikeisti, pasidaryti naują šukuoseną, atnaujinti drabužius. Tai turės teigiamos įtakos pasitikėjimui ir nuotaikai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].