Kai moteris išėjo susitikti su draugėmis, vyras jai padarė siurprizą

Keitė Doglas iš Niukaslo (Anglija) myli savo gyvenimą. Ji turi nuostabų vyrą Skotą ir du sūnus, gyvena gražiame name, visi šeimos nariai yra sveiki. Žinoma, ne visada viskas yra gerai. Keitė yra labai pavargusi. Jai darbo diena trunka 24 valandas per parą, nes ji yra mama ir namų šeimininkė. Moteris kartais svajoja palikti vaikus ir namų reikalus, ir išeiti su draugėmis šiek tiek pailsėti. Skotas tai puikiai supranta ir tokiomis akimirkomis jis prižiūri namus. Paskutinį kartą jis žmonai paruošė jaudinantį siurprizą…

Keitė vieną vakarą išėjo susitikti su savo draugėmis. Tuomet viena jų patikrino savo „Facebook“ paskyrą ir pamatė Skoto įrašą jo žmonai… Perskaičius vyro įrašą, Keitės veide ne tik spindėjo šypsena, bet ir akyse pasirodė ašaros.

„Po sunkios darbo dienos nėra nieko geriau, nei pagaliau sugrįžti namo, tačiau pastarąsias kelias dienas mačiau, kokia pavargusi yra mano gražioji žmona, ji atrodė viskuo nusivylusi. Kitaip nei aš, ji neturi nustatyto darbo laiko, jai niekas nemoka už viršvalandžius, ji neturi atostogų ir savaitgalių.

moteris

2011 m. gegužės 3 d. ji pradėjo dirbti mama. 2014 m. rugpjūčio 6 d. ji ėmė dirbti neribojamus viršvalandžius. Kiekvieną dieną ji augina mūsų sūnus ir niekada neprašo pagalbos.

Net jei buvo nepaprastai įtemptos dienos, aš žinau, kad mano žmona pasirūpins berniukais, kad jie bus pamaitinti ir švarūs. Prieš eidama į prekybos centrą, Keitė parengia pirkinių sąrašą, kad nieko nepamirštų. Ji taip pat rūpinasi ir manimi.

Tik ji visada ras laiko nueiti į darželį, kad paguostų savo vyresnį sūnų, kai jam būna bloga diena. Tuomet namuose ji berniuką moko, kas yra laimė. Keitė moka įtikinti berniukus miegoti pogulio, kad jie atgautų savo jėgas. Ji pati tam neturi laiko, nors ir yra išsekusi. Kol vaikai miega, ji tvarko namus.

Kol vaikai miega, ji turi pasirūpinti tūkstančiu dalykų: pagaminti pietus, išskalbti, sudaryti pirkinių sąrašą, išvalyti namus… Vis dėlto ji visada mane pasitinka su šypsena ir turi laiko pasikalbėti.

moteris

Taigi, kai matau, kad mano nuostabi moteris, kuri paprastai yra kupina energijos ir niekada neserga, yra tiesiog pavargusi, aš pasirūpinu namais, kad ji galėtų pailsėti.

Keite, tu esi geriausias dalykas mano gyvenime. Tavo vyras“

Nesistebime, kad tiek Keitė, tiek jos draugės verkė skaitydamos šį laišką! Malonu būti įvertintai. Kiekviena mama ir žmona laukia tokių žodžių…

moteris

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].