Šeima nusivežė šunį į gyvūnų prieglaudą ir leido jam išsirinkti naują draugą

Manoma, kad katės ir šunys kartu draugiškai negali išbūti net penkių minučių, tačiau šių dviejų mielų augintinių istorija yra puikus įrodymas, kad gali būti kitaip. Kai Raveno šeimininkai nusivežė šunį į gyvūnų prieglaudą išsirinkti naujo augintinio, jie nusprendė leisti Ravenui pasirinkti naują draugą. Kas įvyko toliau, buvo visiškai netikėta…

REKLAMA

Kai Ravenas pamatė Vudhaus, tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio!

Šeimininkai pagelbėjo savo savo šuniui prieglaudoje išsirinkti naują draugą. Kačiukas Vudhaus grįžo namo kartu su jais ir tapo šeimos dalimi.

šunį

REKLAMA

Nuo pat pradžių gyvūnėliai nesitraukė vienas nuo kito. Panašu, kad kačiukas supranta, jog Ravenas ištiesė jam pagalbos ranką.

Argi jie nemieli?

šunį

REKLAMA

Jie viską daro kartu, tačiau kartu miegoti yra mėgstamiausia jų pramoga.

REKLAMA

Pažiūrėkite, kaip gražiai jie kartu miega.

REKLAMA

Čia du geriausi draugai!

šunį

REKLAMA

Šuo krito iš 9 aukšto balkono, o praeivis, nieko negalvojęs, jį išgelbėjo

Šuo krito iš 9 aukšto balkono, o praeivis, nieko negalvojęs, jį išgelbėjo

Sakoma, kad katės turi devynias gyvybes, tačiau paaiškėjo, kad ir šunys yra ypatingi. Arba bent jau jiems gali labai pasisekti. Šuo, apie kurį papasakosime, yra tikras laimės kūdikis!

REKLAMA

Ši Cu veislės kalytė Melu pateko į bėdą daugiabučio balkone San Paulo mieste, Brazilijoje. Jei ne gerasis praeivis, Melu būtų mirusi… Smalsus mažas šuniukas peržengė balkono turėklus ir pavojingai priartėjo prie atbrailos.

REKLAMA

Laimei, Joao Augusto jį pastebėjo. Vyras šaukė pastato ūkio darbuotojui, kad šis numestų jam rankšluosčius. Joao tikėjosi, kad gali sugauti šunį, jei šis nukris.

šuo

REKLAMA

Tačiau viskas įvyko žaibiškai ir darbuotojas nespėjo sureaguoti į vyro šauksmus.

Kritimas iš beveik 30 metrų aukščio

REKLAMA

Mažoji Melu iškrito iš balkono, kuris buvo 9-ame aukšte, beveik 30 metrų virš žemės. Ji krito Joao kryptimi. Vaizdo kamera užfiksavo šią bauginančią akimirką. Joao ištiesė rankas ir tikėjosi, kad pavyks pagauti kalytę. Šuo krito tiesiai ant Joao. Smūgio jėga buvo tokia didžiulė, kad vyras nukrito ant žemės.

REKLAMA

„Supratau, kad negalėsiu jos sugauti. Bet aš žinojau, kad galiu šiek tiek sušvelninti kritimą“, – papasakojo Joao „The Daily Mail“ kolektyvui.

“Kelias sekundes buvau ant žemės. Buvo toks palengvėjęs. Manau, atsidūriau tinkamoje vietoje tinkamu laiku“.

REKLAMA

Laimei, Melu nepatyrė jokių traumų. Šuns šeimininkas jau sumontavo tinklelį aplink balkono turėklus, kad įvykis nepasikartotų.

šuo

REKLAMA

Žemiau galite pažiūrėti vaizdo įrašą, kaip Joao išgelbsti šuniuką.

REKLAMA

Šuo letena slėpė snukį. Jį radę gelbėtojai liko šokiruoti

Sakoma, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas. Šie gyvūnai labai prisiriša prie savo šeimininkų ir nuoširdžiai juos myli iš visos širdies. Todėl išvysti paliktą ir apleistą augintinį yra labai skaudu.

Kai kurie žmonės elgiasi taip, lyg neturėtų jausmų, jei pasmerkia savo augintinį tokiam likimui. Laimei, yra ir tokių, kurie padeda benamiams gyvūnams. Savanoriai užsiima apleistų šunų paieška ir profesionalia pagalba nuskriaustiems gyvūnams. Vėliau jie ieško naujų, mylinčių namų išgelbėtiems keturkojams. Savo darbe jie matė ne vieną baisų dalyką: išvargusius, nešvarius, sužeistus ir sergančius gyvūnus. Tačiau vienas įvykis juos ypač sukrėtė.

REKLAMA

Radę Teddy (taip jie vėliau pavadino savo naująjį augintinį), jie manė, kad tai dar vienas apleistas šuo. Tačiau viena gyvūno elgesio detalė nedavė jiems ramybės.

REKLAMA

Šuo pusę savo snukio laikė uždengęs letena. Jis akivaizdžiai kankinosi. Kai gelbėtojai priėjo arčiau šuns, jie liko šokiruoti. Paaiškėjo, kad šuns burnoje veisėsi kirminai ir pamažu ėdė jos dešinę pusę.

REKLAMA

Savanoriai tuoj pat suteikė gyvūnui reikiamą pagalbą. Jie nuvežė jį pas veterinarą. Šuns būklė buvo tikrai labai bloga. Niekas nebuvo tikras, ar galės padėti, tačiau padarė viską, kad palengvintų gyvūno kančias.

Šuo buvo nepaprastai drąsus. Jis išgyveno nemalonius patikrinimus ir gydymą. Priešingai nei buvo prognozuota, gyvūnas pasveiko.

REKLAMA

Vos po trijų mėnesių jis pasikeitė neatpažįstamai. Iš pavargusio, apleisto ir nuskriausto gyvūno virto mylimiausiu savanorių augintiniu. Liko tik randai, kurie niekada neišnyks. Tačiau jie gyvūnui visiškai netrukdo. Tikriausiai jis dar niekada nebuvo toks laimingas kaip dabar!

REKLAMA

Savanoriai paruošė specialų vaizdo įrašą, kuriame pasakojama šio išskirtinio gyvūno istorija.

REKLAMA

Kaip jums ši istorija su laiminga pabaiga?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].