Tansy Aspinall užaugo apsupta gorilų Howletto laukinių gyvūnų parke, Kente, Anglijoje. Ten ji padėjo savo šeimos „Aspinall“ fondui reabilituoti sugautas gorilas ir galiausiai paleisti jas į natūralią buveinę Vakarų Afrikoje.

Po dvylikos metų, paleidę dvi gorilas Bimmsas ir Djalta, Tansy ir jos tėvas Damianas keliavo į Gaboną, norėdami sužinoti, ar jie gali surasti savo senus draugus. Neįtikėtinai nuostabu, kai pasirodė Djalta ir Bimmsas, ir kaip jie reagavo į Damiano šauksmą ir tai, kaip jie sureagavo į Tansy, kurią paskutinį kartą matė, kai ji buvo mažas vaikas. Trūksta žodžių! Tiesiog įsitikinkite tuo patys šiame vaizdo įraše:

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].