Garsiausios Nostradamo pranašystės, kurios, kaip manoma, išsipildė

Michelis de Nostradamas, geriau žinomas kaip tiesiog Nostradamas, buvo vaistininkas ir alchemikas. Tačiau didžiausią šlovę jam atnešė jo pranašystės. Pirmą kartą jos buvo išleistos kaip almanachas 1555 m. Jos buvo parašytos ketureiliais, suskirstytais į grupes pagal amžius. Kadangi Nostradamas savo prognozes parašė labai miglota kalba, jas sunku iššifruoti, kol konkretus įvykis neįvyksta iš tiesų.

Štai pačios garsiausios Nostradamo pranašystės, kurios, kaip manoma, išsipildė.

Rugsėjo 11 d. ataka

Po teroristinio išpuolio, nuo kurio nukentėjo dvyniai bokštai 2001 m. rugsėjo 11 d. ,Nostradamo užrašuose buvo rastas ketureilis, tiksliai apibūdinantis šį įvykį. Žinoma, buvo skeptikų, kurie tuo netikėjo, tačiau ši pranašystė asocijuojasi su būtent šia tragedija.

Ugnis supurtys žemę,

privers sujudėti Naujojo miesto bokštus.

Du bokštai taps karo priežastimi

ir vanduo nusidažys raudonai.

Hitlerio iškilimas

Kitas Nostradamo ketureilis laikomas Hitlerio iškilimo prognoze. Mokslininkas numatė jo gimimą ir atėjimą į valdžią, tačiau neįspėjo, kad jis sukels kruviną karą, pareikalavusį daugybės aukų. Pranašystė taip pat sako, kad Hitleris darys įtaką žmonėms ir sieks savo tikslų savo oratorystės sugebėjimais.

Vakarų Europos gilumoje

vargšams žmonėms gims mažas žmogutis.

Jis liežuviu ves didžiulę kariuomenę,

o jo šlovė augs pakeliui į Rytus.

Bombos Hirošimoje ir Nagasakyje

1945 m. rugpjūčio 6 ir 9 d. yra vieninteliai atvejai žmonijos istorijoje, kai buvo panaudotas branduolinis ginklas. Tada įvyko Hirošimos ir Nagasakio branduolinis bombardavimas, per kurį žuvo šimtai tūkstančių žmonių. Nostradamas numatė bombardavimą ir kad japonai taps jo aukomis.

Mirtina strėlė nukryps

ir pasės mirtį,

pažemins išdidžią tautą

ir pasklis gandai apie grėsmingą žmogų, kuris atnešė apsivalymą ir paskui atpirkimą.

Ar tikite šiomis pranašystėmis?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].