Pagal statistiką, populiariausi mėnesiai tuoktis yra rugpjūtis ir rugsėjis. Astrologė Ina Liubimova atskleidė geriausias vestuvių datas šiais mėnesiais.

Laimei, taip sutapo, kad neigiamas retrogradas Merkurijus liepos pabaigoje baigė daryti įtaką, o jo poveikis bus atkurtas tik spalio 6 d. Tai reiškia, kad jei planuojate vestuves, rugpjūtis ir rugsėjis yra patys tinkamiausi mėnesiai jūsų šventei.

„Kai mergina ištaria tą lemtingąjį „Taip“, santykiai pereina į naują vystymosi stadiją. Visada noriu tikėti, kad vestuvės bus vieną kartą ir visam gyvenimui. Kad santuoka būtų harmoninga, o santykiai bėgant metams neprarastų jausmų pilnatvės ir ryškumo, labai svarbu, kad sutuoktiniai turėtų gerus suderinamumo rodiklius“, – sako astrologė.

zodiako ženklai, stereotipai, vestuvių datas

Anot Inos Liubimovos, suderinamumo rodikliai tiesiogiai veikia santykius, padeda sutuoktiniams nusistatyti bendrus tikslus. Astrologinis suderinamumas padeda išsaugoti meilę ir švelnumą per ilgus gyvenimo kartu metus.

Be asmeninių sutuoktinių aspektų, vestuvių data taip pat turi didelę reikšmę. Astrologė pastebi, kad pasirinkus tinkamą datą, sutuoktiniams bus suteikta papildomų jėgų ir palaikymo, taip pat tai padės padaryti santuoką atsparią išoriniams nemalonumams.

Vedybos

„Verta atkreipti dėmesį į bendras tendencijas, vykstančias šiuo laikotarpiu. Tinkama santuokos data išlygins įvairius niuansus, susijusius su šventės organizavimu ir vedimu, taip pat padės išvengti pasiruošimo sunkumų ir vestuvių dieną užpildys teigiamomis emocijomis, padarydama šį įvykį nuostabiausiu ir įsimintiniausiu“, – pabrėžė Ina.

vestuvių datas

Kokias turėtumėte rinktis vestuvių datas?

Rugpjūtį geriausios dienos tuoktis: 6, 10, 15, 16, 24 ir 29.

Rugsėjį geriausios dienos tuoktis: 9 ir 22.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].