34 metų amerikietė numetė 200 kg ir ištekėjo už savo gyvenimo meilės

Priklausomybė nuo maisto yra beveik pagrindinė šių laikų bėda. 34-erių metų amerikietė  Niki Vebster save laikė tikra maisto narkomane. Nuo vaikystės maistas jai buvo gyvenimo prasmė, tačiau, kai moters svoris pasiekė 295 kilogramus, ji ​​suprato, kad tai tęstis negali.

Moteris negalėjo pažaboti nepasotinamo apetito, o laikytis dietos jai trūko valios. Kiekvieną dieną Niki valgė didelį kiekį saldaus, riebaus ir beprotiškai kaloringo maisto.

Laikui bėgant moteriai tapo sunku praustis po dušu, vaikščioti ir net tiesiog išlipti iš lovos, dėl to ji turėjo persikelti gyventi pas tėvus. Kaip bebūtų keista, Niki priklausomybė maistui jiems visai netrukdė. Maža to, ant laiptų jie net įrengė specialią kėdę, kuria jie dukrai tiekė maistą.

Niki savo gyvenime padarė staigų posūkį po to, kai buvo pakviesta dalyvauti laidoje „Aš sveriu 300 kg“, kuri padeda žmonėms kovoti su antsvoriu. Niki gydytojai atliko skrandžio mažinimo operaciją, o patyrę dietologai sudarė mitybos planą.

Moteriai nebuvo lengva susitvarkyti su savo baimėmis – ji bijojo, kad operacija gali nepasisekti ir tuomet ji vėl nesusilaikiusi grįžtų prie senųjų mitybos įpročių. Laimei, viskas klostėsi gerai. Pirmaisiais metais sumažėjus skrandžiui, Niki pavyko numesti 90 kg!

Visą šį laiką Niki lankėsi pas psichoterapeutą, kuris padėjo jai išsiaiškinti nutukimo priežastį ir amžinai nugalėti priklausomybę maistui. Po to, kai amerikietė pati numetė apie 160 kg, jai buvo atlikta odos pertekliaus pašalinimo operacija, dėl kurios ji atsikratė dar 25 kg.

amerikietė

Dabar žavingos ir besišypsančios Niki beveik neįmanoma palyginti su ta nelaiminga, nutukusia moterimi, kokia ji buvo vos prieš porą metų. Šiandien moteris sveria 90 kg. Ji atidžiai stebi savo mitybą ir vadovaujasi sveika gyvensena.

„Man patinka vaikščioti. Stengiuosi nueiti bent 3–5 km per dieną. Be to, aš einu į sporto salę ir reguliariai darau mankštą“,– pasidalino savo patirtimi Niki.

Neseniai moteris rado ir taip išsvajotą laimę. Jai pasipiršo jos mylimasis Markusas. Neseniai jie susituokė.

Nkki istorija dar kartą priminė, kad bet kada galite pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. O kai šalia yra mylintys ir patikimi žmonės, eiti šiuo keliu yra daug lengviau!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].