Astrologai atskleidė, kurios 2023 metų dienos bus palankiausios Mėnulio energijos požiūriu. Ši informacija padės iš anksto suplanuoti savo reikalus bet kuriai ateities dienai.

REKLAMA

Laimė priklauso ne nuo Mėnulio, o nuo jūsų pačių. Mėnulis veikia tik kaip pagalbininkas, kuris dalijasi su mumis savo energija ir galia tomis dienomis, kai jo galia padeda mums kovoti su neigiamomis emocijomis ir žalingomis nuostatomis. Štai svarbiausios datos, kurios bus 2023 metais.

mėnulis

REKLAMA

Sausis

2023 metų sausio 4 dieną Mėnulis bus maksimaliai stiprus ir kūrybiškas Dvynių ženkle. Augantis šis dangaus šviesulys  suteiks mums daug jėgų ir motyvacijos pergalėms ir laimėjimams meilės srityje.

REKLAMA

Sausio 11 ir 12 dienos bus geriausios silpnėjimo fazės dienos. Šias dvi dienas Mėnulis bus veikiamas Žemės stichijos, kuriai atstovauja Mergelė.

Vasaris

REKLAMA

Vasario 12 ir 13 dienomis silpnėjantis Mėnulis bus Skorpiono ženkle, todėl jis bus šiuo laiku pozityvesnis ir pasirengęs nešti šviesą į mūsų pasaulį. Tai bus dvi idealios dienos namų ruošos darbams ir mėgstamam hobiui.

23 dieną augantis Mėnulis Avino ženkle bus labai stiprus ir pasirengęs suteikti mums daug energijos. Tai bus geriausia mėnesio diena naujoms iniciatyvoms ir bandymams atsikratyti blogų įpročių.

REKLAMA

Kovas

2023 metų kovo mėnesį palankiausios Mėnulio mažėjimo fazės dienos bus 16 ir 17. Nykstantis Mėnulis bus Ožiaragio ženkle, o tai sudarys puikias sąlygas namų ruošos darbams ir kasdienei veiklai, taip pat sunkiam intelektiniam darbui.

REKLAMA

Geriausia priešpilnio mėnulio diena bus kovo 31-oji. Tai bus pirmoji Mėnulio diena Liūto ženkle. 31-ąją dieną bus labai naudinga sportuoti ir vykti į išvykas.

Balandis

REKLAMA

Mėnulio

Balandžio 16 ir 17 d. – dvi dienos, kai nykstantis Mėnulis bus Žuvų ženkle. Tai puikus metas pasirūpinti savo išvaizda. Šiomis dienomis galėsite susitvarkyti plaukus, nusipirkti naujų drabužių, susikurti naują savo įvaizdį.

REKLAMA

Balandžio 23 diena bus palankiausia Mėnulio augimo fazės diena šiame etape. Kol balandžio 23 ir 24 dienomis Mėnulis bus Dvynių žvaigždyne, žmonėms bus lengviau rasti bendrą kalbą tarpusavyje. Tai bus dvi puikios dienos romantikai ir pasimatymams. Pirmoji diena šiame ženkle tam bus ypač tinkama.

Gegužė

REKLAMA

Gegužės 2-4 dienomis, net tris dienas paeiliui, Mėnulis augs Svarstyklių ženkle. Šis ženklas puikiai dera su aktyviu naktiniu šviesuliu. Astrologai pažymi, kad bet kuri iš šių trijų dienų bus idealiai tinkama poilsiui bei aplinkos pakeitimui.

Gegužės 18 ir 19 d. – dvi dienos, kai Mėnulis bus Jaučio ženkle. Žemės stichijos dėka susitelksite į tai, kas svarbiausia, ir pagerinsite savo gyvenimą. Jaučio žvaigždyno įtakoje pavyks pagerinti savo atmintį, dėmesį ir surasti sudėtingiausių užduočių sprendimus.

REKLAMA

Birželis

2023 metų birželio 3 diena pagal Mėnulio kalendorių bus labai palanki. Augantis Mėnulis bus Šaulio ženkle, todėl galėsite drąsiai rūpintis savo sveikata, sportuoti, vaikščioti ir leistis į ilgas keliones. Tai taip pat gera diena asmeniniams pirkiniams.

REKLAMA

Birželio 21 diena – pirmoji pilnėjančio Mėnulio Liūto ženkle diena. Vasaros saulėgrįžos metu Ugnies stichija suteiks mums visiems didžiulį gyvybinių jėgų antplūdį. Tai bus labai svarbi stiprybės diena, kurios metu nereikėtų sėdėti be darbo.

REKLAMA

Liepa

Antrąjį vasaros mėnesį palankiausios dienos vėl bus tos, kai Mėnulis bus Šaulio ženkle. Turime omenyje liepos 1 ir 2 d., dvi paskutines augančio Mėnulio fazės dienas. Tomis dienomis reikia atkreipti dėmesį į aplinkinius žmones.

REKLAMA

Liepos 19 ir 29 dienomis didėjantis Mėnulis bus atitinkamai Liūto ir Šaulio ženkluose. Šios dvi dienos bus labai panašios viena į kitą, tačiau skirsis tuo, ką jomis astrologai pataria daryti. 19 dieną geriau skirti laiko darbui ir verslui, o 29 dieną  geriau pasinerti į asmeninius reikalus.

Rugpjūtis

REKLAMA

2023 metų rugpjūčio 12-14 dienomis mūsų lauks trys svarbios jėgų pilnos dienos. Silpnėjantis Mėnulis, susijungęs su Vėžio ženklu, stengsis padėti mums kurti šeimyniškumą, pozityvumą, meilę ir gerumą. Tai puikios dienos meilės prisipažinimams ir pasimatymams.

29-30 dienomis pilnėjantis Mėnulis Vandenio ženkle atneš labai palankias dienas. Šiomis  dienomis daugelis žmonių gali tikėtis naujų idėjų antplūdžio. Galima laukti kūrybinių proveržių ir netikėtai padidėjusio pozityvumo bei optimizmo.

REKLAMA

Rugsėjis

Pirmoji rudens diena bus stiprybės kupina. Silpnėjantis Mėnulis bus Žuvų ženkle. Tai bus puikus metas keisti namų aplinką ir jų stilių.

REKLAMA

Rugsėjo 16 ir 17 dienomis Svarstyklių ženkle besileidžiantis Mėnulis bus pozityvių emocijų šaltinis. Daugelis žmonių galės pamiršti savo rūpesčius ir tinkamai pailsėti.

Spalis

REKLAMA

Spalio 11 ir 12 dienos bus geriausios esant silpstančiam Mėnuliui. Spalio 11-12 dienomis Mėnulis bus Mergelės ženkle. Tai reiškia, kad mūsų psichologinė ir dvasinė būsena bus stabili. Tai geriausios dienos svarbiems sprendimams priimti.

REKLAMA

Spalio 26-28 dienomis augantis Mėnulis bus Avino ženkle ir dėl to pagerins mūsų gyvenimą bei mus pačius. Tai bus palankios dienos sportui, sunkiam fiziniam darbui, namų remontui.

Lapkritis

REKLAMA

Lapkričio 2 diena bus tinkamiausia šeimos susitikimams, romantikai, meilei. Silpnėjantis Mėnulis Vėžio ženkle suteiks mums didžiausią laisvę meilės srityje. Nebijokite prisipažinti meilėje.

Lapkričio 13 dieną bus Jaunatis Skorpiono ženkle. Tai bus palanki diena poilsiui ir naujų teigiamų emocijų bei pramogų paieškai.

REKLAMA

Gruodis

Astrologai siūlo atkreipti dėmesį į tris nykstančio Mėnulio Skorpiono ženkle dienas 2023 metų gruodžio mėnesį, nuo 9-osios iki 11-os dienos. Tai bus jėgų pilnos dienos, kurias geriau skirti saviugdai, naujoms žinioms įgyti.

Gruodžio 26 diena paskutinė Mėnulio augimo diena, jam bus lemta pereiti į Dvynių Zodiako ženklą. Ši stiprybės diena gali būti geriausia diena planuojant Naujuosius metus ir ruošiant namus 2024 metams.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.