Astrologai prognozuoja, kad 2023-ieji gali būti visiems nelabai palankūs. Todėl svarbu susipažinti su geriausiais savo Zodiako ženklui skirtais talismanais, kad pritrauktumėte daugiau sėkmės į savo gyvenimą.

REKLAMA

Astrologijos  ekspertai jau pateikė astrologinę prognozę 2023 metams, taip pat papasakojo apie kai kurias pranašystes. 2023 metai gali būti gana nervingi ir ne mažiau negatyvūs nei 2022-ieji, tačiau tai neturėtų būti priežastis nerimauti, nes viskas bus mūsų pačių rankose. Mums reikia tik šiek tiek daugiau draugų ir šeimos palaikymo, taip pat stipraus bei galingo talismano.

REKLAMA

Avinas

Avinas kitais metais greičiausiai nebus nusiteikęs atostogauti. Greitų gyvūnų, tokių kaip arkliai, gepardai ir antilopės figūrėlės padės suspėti viską padaryti laiku ir nepraleisti naujų galimybių. Taip pat puikus talismanas būtų daiktai su šių gyvūnų atspaudais arba su skrendančios strėlės atvaizdu. Karneolio akmens energija padės greitai papildyti energijos atsargas.

REKLAMA

Jautis

Platinos ir cirkonio juvelyriniai dirbiniai padės Jaučiams nepasiduoti abejonių ir destruktyvių emocijų valiai. Šio ženklo žmonės 2023 metais turės daug ką nuveikti. Kad jie taptų sėkmingi, svarbu išlikti optimistiškai nusiteikusiems ir būti atidiems įvairioms detalėms. Jaučiams tam padėtų išmintingų gyvūnų figūrėlės: tai padės padaryti gyvatės ar drakono talismanai. Žemės stichijos akmenys: oniksas ir heliotropas yra geriausi mineralai.

REKLAMA

Dvyniai

2023 metais Dvynių laukia daugybė naujų perspektyvų ir galimybių, tačiau kartais bus labai sunku jas įžvelgti. Tai padaryti padės platinos papuošalai ir Oro stichijos atspalvių drabužiai: baltos, mėlynos ir juodos spalvų. Papuošalai su deimantais taip pat gali būti naudojami kaip talismanai.

REKLAMA

Vėžys

REKLAMA

Vėžiai pirmiausia turėtų apsvarstyti malachito talismaną – tiesos ir keturių stichijų mineralą. Sidabriniai papuošalai taip pat bus naudingi, nes padės atsikratyti toksiškų žmonių. 2023 metais bus sunku išlaikyti pozityvų nusiteikimą, tačiau dramblio figūrėlė, kuri taip pat sustiprins Vėžio fizinę sveikatą, padės tai išspręsti.

Liūtas

REKLAMA

Liūtai neturėtų pasiduoti sunkumams ir leisti, kad kiti jiems įsakinėtų. Vijoklinių augalų ir augalų su spygliais energija jūsų biure ir namuose padės jums prisitaikyti prie aplinkybių ir atremti priešų išpuolius. Auksiniai dirbiniai pažadins Ugnies stichiją Liūte. Katės akis, Vandens stichijos mineralas, apsaugos Liūtą nuo piktųjų dvasių ir piktų akių.

Mergelė

REKLAMA

Šio ženklo atstovai bus apdovanoti sėkme, tačiau ji gali ateiti ir tiesiog praeiti. Žalia ir ruda spalvos galėtų būti geriausia terpė stabilumui šioje srityje išlaikyti. Šių spalvų energija padės siekti tikslų, atkurti jėgas ir vesti tarpusavio derybas. Kuncito akmuo gali būti naudojamas kaip talismanas, nes tai akmuo, jungiantis Žemės ir Ugnies stichijų galią. Tai sustiprins intuiciją ir padės priimti tinkamus sprendimus.

Svarstyklės

REKLAMA

Energingųjų Svarstyklių žmonių laukia didelė sėkmė, tačiau vis tiek reikės apsisaugoti nuo piktavalių. 2023 metais jų talismanai bus atsispindintys paviršiai, galintys nukreipti neigiamą energiją. Tai galėtų būti kišeninis veidrodėlis arba sidabriniai įrankiai. Cirkonio energija gali būti naudinga ir puikiai tikti kaip talismano akmuo. Šis mineralas padės sustiprinti intuiciją.

Skorpionas

REKLAMA

2023-ieji metai žada būti itin neryžtingi ir kupini gebėjimo neatsispirti abejonėms ir baimėms. Vandens stichijos spalvų (mėlynos, sniego ir turkio) pagalba pavyks išlaikyti vidinę harmoniją, o tinkamai tvarkyti reikalus ir įgyvendinti visus meilės ir verslo planus padės jaspio ir avantiūrino energija.

Šaulys

REKLAMA

Geriausi talismanai Šauliams 2023 metais bus plėšriųjų gyvūnų figūros ir piešiniai: liūto bei tigro. Iš mineralų geriausia rinktis obsidianą, kuris padės išvengti problemų keliaujant, taip pat avantiūriną, kuris suteiks jums geriausią strategiją sudėtinguose meilės reikaluose.

Ožiaragis

REKLAMA

Ožiaragiams bus lengviau susidoroti su problemomis ir rasti laimę asmeniniame gyvenime, jei naudosi baltus ir žalius atspalvius. Tai gali būti drabužiai, aksesuarai. Norėdami pritraukti sėkmę 2023 metais į savo gyvenimą, šio ženklo žmonės taip pat turėtų nešioti agatą, o ant kompiuterio darbastalio užsidėti Halagazo runos atvaizdą, kuris pritrauks Visatos galią. Štai runos nuotrauka:

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai kaip talismaną turėtų rinktis kalnų krištolą arba rodonitą. Pirmasis padės išlikti ramiems bet kokioje situacijoje, o antrasis parodys teisingą kelią meilės reikaluose. Sidabriniai papuošalai padės Vandeniams apsisaugoti nuo nuodingos blogo linkinčiųjų įtakos. Titano papuošalai sustiprins sveikatą.

REKLAMA

Žuvys

2023 metais Žuvys dažnai sulauks staigmenų ir dovanų, todėl turėtų jiems pasiruošti. Svarbu gyvenime priimti gerus ir pagrįstus sprendimus. Tai padaryti joms padės juodos spalvos drabužiai. Žuvis nuo neigiamos kitų žmonių įtakos apsaugos apsauginis akmens poveikis, pavyzdžiui, fluorito. Vunho runos atvaizdas padės pritraukti Visatos galią. Štai kaip atrodo ši runa:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].