Astrologai papasakojo, kuriems Zodiako ženklams nepasiseks meilėje 2023 metais

Astrologai įvardijo tris nelaimingiausius Zodiako ženklus, kuriems 2023 metais nesiseks meilėje. Artėjantis laikotarpis gali sugriauti jų laimingą ateitį su antrąja puse arba atnešti sunkumų į santykius.

REKLAMA

Jautis

jautis, pinigų horoskopas, gruodžio

2023 metų horoskopas Jaučiui atneš nesantaiką santykiuose, kurią Jaučiai jaus nuo pirmojo Naujų metų mėnesio. Tiek stabiliuose, tiek naujai užsimezgusiuose santykiuose jie norės daugiau galios, todėl daug ką kontroliuos. Tačiau reikia atminti, kad partneriu reikia pasitikėti, tuomet nereikės kontroliuoti kiekvieno jo žingsnio. Jei Jautis pirmaisiais metų mėnesiais nepakeis savo požiūrio į partnerį, tai jis liks vienišas.

Dvyniai

2023 metais Dvynius aplankys mintis, kad jie gyvenimą susiejo su žmogumi, kuris nevisiškai atitinka jų kriterijus. Tokia idėja jiems kils labai netikėtai ir visiškai netinkamu momentu. Šio ženklo atstovai supras, kad ilgą laiką kentėjo ir iššvaistė savo laiką, o dabar norisi smagaus ir intensyvaus bendravimo.

REKLAMA

Tačiau astrologai rekomenduoja šio ženklo atstovams pirmiausia pagalvoti, ar jie su partneriu daug laiko skirdavo pramogoms, ar jie palaikė partnerio subtilią prigimtį, ar visą laiką stengėsi ją koreguoti. Atsakymas bus akivaizdus. Todėl belieka tik nuspręsti, ar visiškai nutraukti ryšį su partneriu, ar dirbti su savimi ir santykiais.

Skorpionas

Skorpionai 2023 metų pradžioje nuspręs, kad klydo, o šalia esantis žmogus jiems visai netinka. Jie ilgai išgyvens prisiminimus, kaip užmezgė šiuos santykius, ir supras, kad antroji pusė juos traukia tik dėl intymumo, bet ne dėl gilių jausmų ir emocijų.

REKLAMA

Natūralu, kad vien tik aistros potraukiu santykiai truks neilgai, todėl teks priimti svarbų sprendimą. Iniciatyva tam kils iš Skorpiono. Jei jis nuspręs, kad santykiai baigėsi, tai tą pačią akimirką juos ir nutrauks. Tačiau jei yra noras suteikti žmogui antrą šansą, abu partneriai turės sunkiai dirbti.

gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.