Gimusieji 13, 14, 16 ir 19 dienomis turi ypatingą misiją gyvenime

Privatus gyvenimas dėl to ir yra privatus gyvenimas, kad niekas neturi teisės į jį kištis. Deja, ne visi visuomenės nariai tai supranta. Dėl to atsiranda begalinis smalsumas, kuris tam tikru momentu perauga į netaktišką šių žmonių elgesį. Daugelis žmonių, kuriais domimasi, stengiasi išlikti ramūs ir reaguoti neutraliai. Tačiau yra ir tokių, kurie netoleruoja jokio kišimosi į jų asmeninį gyvenimą. Jie gimsta po trimis Zodiako ženklais.

Vėžys

Visas rekomendacijas ir patarimus šio žvaigždyno asmenys suvokia agresyviai, bando atšiauriai reaguoti, kad niekas daugiau nebeturėtų noro tęsti jų mokymo. Vėžiai yra užsispyrę, jie mano, kad tik jie gali būti teisūs. Atsakydami į susidomėjimą jų asmeniniu gyvenimu, jie vartoja bet kokius į galvą šovusius žodžius, nesirenka išsireiškimų, net nemano, kad reikia rodyti pagarbą savo pašnekovui. Tokiu elgesiu šio ženklo atstovai visam laikui atremia norą kištis į jų reikalus, taip užsitikrindami sau ramų gyvenimą.

Liūtas

Šio ženklo žmonės nemėgsta, kai kas nors kišasi į jų asmeninį gyvenimą. Liūtai yra ryškūs ir unikalūs, ir nori tokiais būti amžinai. Bet kokį mėginimą nurodyti jiems ką daryti ar patarinėti jie laiko nemandagiu elgesiu.

Jie mano, kad eiti kartu su kuo nors kitu per gyvenimą yra žalinga, nes taip jie gali įsilieti į minią ir neišsiskirti iš kitų. Jie būna nemandagūs kitų smalsumo atžvilgiu, todėl dažnai parodo savo šiurkštumą ir šaltumą.

Tokia reakcija atstumia aplinkinius, o tai suteikia Liūtams apsaugą nuo jų smalsumo.

Ožiaragis

Tik retais atvejais, pavyzdžiui, kai jie patys prašo patarimo ar kokių nors rekomendacijų, šio Zodiako žvaigždyno atstovai gali toleruoti kišimąsi į jų asmeninę erdvę. Bet dažniausiai Ožiaragiai atremia bet kokį kišimąsi ir į jį reaguoja agresyviai bei aštriai. Jie visa savo esybe parodo, kad niekas negali jiems įsakinėti, kad net artimiausi žmonės neturi tokios teisės. Šių žmonių gyvenimuose nėra vietos pašaliniams. Taip mano įvardytų ženklų asmenybės, todėl stengiasi slopinti bet kokius bandymus kėsintis į jų asmeninę teritoriją.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].