Balandis – sunkus ir ne itin palankus mėnuo daugeliui Zodiako ženklų. Vis dėlto, astrologai išskiria tuos ženklus, kuriems žvaigždės gali atnešti sėkmę ir suteikti šiek tiek daugiau teigiamos energijos.

REKLAMA

Astrologai praneša, kad balandis gali būti sėkmingas mėnuo visiems Zodiako ženklams. Jis atneš daug pokyčių, kurie pakeis daugumos mūsų gyvenimus. Vis dėlto, didžiausios sėkmės gali tikėtis šie trys Zodiako ženklai.

REKLAMA

Jautis

Balandis Jaučiui atneš palankių pokyčių, kurie daugiausiai paveiks karjeros ir asmeninių santykių sektorių. Tiesa, daugeliui šio ženklo atstovų gali trukdyti emocinis artumas, slaptumas, tam tikra izoliacija, netikrumas ir slegiančios mintys. Jausmai gali būti stipresni už protą, todėl juos teks tramdyti. Jei Jautis ras galimybę atsikratyti vidinio negatyvo, kelyje į laimę neliks jokių kliūčių.

REKLAMA

Turėtumėte būti atsargūs rizikuodami: verčiau raskite galimybę dažniau gauti teigiamų emocijų.

Vėžys

REKLAMA

Net jei Vėžiai nėra pasiruošę naujiems pokyčiams, planetos vis tiek nukreips juos savirealizacijos keliu. Jų laukia labai stiprios, energingos dienos. Atėjo laikas pagalvoti apie ateities kelią ir garsiai išsakyti savo norus. Aiškiai išdėlioti prioritetai ir susitelkimas į pagrindinius gyvenimo aspektus leis Vėžiams greičiau nei kitiems žmonėms pasiekti tai, apie ką jie svajoja.

REKLAMA

Žvaigždės nori, kad Vėžiai elgtųsi santūriai ir dėl dabartinių įvykių stengtųsi nedaryti skubotų išvadų.

Skorpionas

REKLAMA

Šio žvaigždyno atstovams balandis bus  dvasinio pakilimo ir vidinių pokyčių metas. Tai –  tinkamas metas analizuoti praeities klaidas, daryti teisingas išvadas ir priimti svarbius sprendimus. Skorpionams balandis bus gausos mėnuo, tačiau svarbu į viską reaguoti be streso. Net jei prarasite kažką brangaus, turite išlikti ramūs: netrukus prarastų dalykų vietoje atsiras kažkas naujo.

REKLAMA

Balandis bus puikus mėnuo vidinės harmonijos kūrimui. Pasirūpinkite savo sveikata ir emocine būsena.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].