Atėjo antrasis pavasario mėnuo. Labai svarbu iš anksto žinoti, ko galima tikėtis balandį. Astrologai pasakys, ko reikia bijoti, ko tikėtis iš žmonių ir kur ieškoti sėkmės, siekiant klestėjimo ir sėkmės meilėje.

REKLAMA

Specialistų teigimu, balandis bus gana audringas ir sunkus mėnuo. Retrogradinis Merkurijus gali išprovokuoti išdavystes, problemas finansinėje srityje ir savanaudiškus troškimus.  Astrologai pataria daugiau laiko skirti maloniai veiklai. Šį mėnesį bus daug pavojingų dienų, todėl būkite atsargūs.

REKLAMA

Avinas

Balandį Avinas neturėtų pasitikėti savo šeštuoju pojūčiu. Astrologai taip pat rekomenduoja neprisiimti kitų žmonių problemų. Svarbu susitelkti ties savo reikalais ir būti šiek tiek savanaudišku. Tai padės kur kas greičiau išspręsti visas aktualias problemas. Apdairumas ir atsargumas padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Ambicijos yra sveikintinos, bet per didelis ambicingumas gali sukelti tam tikrų problemų.

REKLAMA

Jautis

Astrologai Jaučiui pataria nepriimti skubotų sprendimų, nes jie gali sujaukti planus. Balandis bus netinkamas metas verslo kelionėms ir apskritai ilgoms išvykoms. Nereikėtų tikėtis ramybės –  visose gyvenimo srityse nuolat kils nedidelių nesklandumų. Turite daugiau laiko skirti poilsiui ir bendravimui su artimaisiais. Mėnesio pabaigoje galimi teigiami pokyčiai.

REKLAMA

Dvyniai

REKLAMA

Dvyniai turės daug labai skirtingo pobūdžio bėdų, tačiau nereikėtų per daug reaguoti į viską, kas vyksta aplinkui. Neigiamos emocijos balandį nieko gero neatneš. Agresija gali tapti naujų rūpesčių ir problemų šaltiniu. Dėl retrogradinio Merkurijaus Dvyniams bus daug sunkiau priimti svarbius sprendimus. Ramybė padės bet kokius įvykius paversti mažiau neigiamais.

Vėžys

REKLAMA

Balandžio mėnesį Vėžiams numatomas laikotarpis, kai bus galima pakeisti ateitį, bet beveik nepavyks pakeisti dabarties. Dėl retrogradinio Merkurijaus Vėžiai gali pajusti jėgų trūkumą. Pravers susitikimai su artimais ir maloniais žmonėmis, dalijimasis asmenine patirtimi. Naujas romantiškas pažintis geriau atidėkite antrajai mėnesio pusei. Astrologai nepataria daug laiko praleisti nepažįstamų žmonių apsuptyje.

Liūtas

REKLAMA

Pirmosiomis balandžio dienomis ir pačioje mėnesio pabaigoje Liūtai gali susidurti su nesusipratimais. Jie taip pat gali įgyti naujų priešų ir sutikti piktadarių. Turėsite būti lankstesni, kad išvengtumėte problemų darbe ir namuose. Ginčytis bus labai lengva, bet susitaikyti bus daug sunkiau. Astrologai pataria Liūtams atidžiai stebėti savo sveikatą.

REKLAMA

Mergelė

Pati mėnesio pradžia Mergelėms bus sunki dėl liūdnai pagarsėjusio Merkurijaus. Vis dėlto, jau pirmąją balandžio savaitę gali nutikti daug svarbių dalykų. Tai – ne pats geriausias laikas išlaidoms ir finansinėms investicijoms. Balandžio pabaigoje Mergelės gali sutikti savo gyvenimo meilę arba perkelti esamus santykius į naują lygį. Darbe ir versle turėtumėte būti atsargūs dėl konfliktų, nes jie sugriaus planus.

REKLAMA

Svarstyklės

Zodiako ženklai, kuriems sėkmė šypsosis birželio 5-16 dienomis

REKLAMA

Svarstyklėms balandis bus paslaptingas ir nenuspėjamas mėnuo. Aplinkiniai žmonės gali padėti jums pritraukti sėkmę. Visų pirma, šiuo laikotarpiu galite tikėtis pagalbos iš savo artimųjų ir geriausių draugų. Antra, reikia mokytis iš kitų žmonių klaidų. Tai padės Svarstyklėms įgyti pasitikėjimo savimi, suteiks optimizmo ir leis išmokti ko nors svarbaus. Svarbu daugiau laiko praleisti lauke.

Skorpionas

REKLAMA

Skorpionams balandį geriau nesinervinti ir nesijaudinti.  Geriausia daryti tik tuos dalykus, kurie teikia malonumą. Pravers aktyvūs komandiniai žaidimai ir lankymasis sporto salėje. Finansiniai srautai bus blokuojami, todėl nereikėtų tikėtis didelės sėkmės darbe ir versle. Pirmoje mėnesio pusėje taip pat nepatartina pirkti brangių pirkinių.

Šaulys

REKLAMA

Balandžio mėnesį Šauliui rekomenduojama daugiau dėmesio skirti savo namams. Tai – tinkamas metas perstumdyti baldus ir atlikti generalinį valymą. Mėnesio pabaiga bus palanki plėsti akiratį, įgyti naujų žinių, mokytis, dirbti su moksliniais projektais. Balandžio pradžioje profesinėje veikloje neturėtumėte rodyti pernelyg didelės iniciatyvos. Asmeninių tikslų siekimui prireiks pasitikėjimo ir optimizmo simbiozės. Tai – sunkus mėnuo, tačiau balandį neturėtumėte tinginiauti.

Ožiaragis

REKLAMA

horoskopas

Balandis bus pats netinkamiausias metas kažko naujo pradžiai. Mėnuo taip pat nebus tinkamas naujų žinių įgijimui ar užsienio kalbų mokymuisi dėl Merkurijaus retro fazės. Taip pat neturėtumėte vykti į keliones. Pavojinga nusigręžti nuo artimųjų ir draugų, kuriems reikia pagalbos. Trečia mėnesio dekada bus palanki kūrybai.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniams balandį gali tekti pakovoti su savimi – su savo baimėmis ir nesaugumu. Šio Zodiako ženklo atstovai turėtų būti nepriklausomi, neprašyti niekieno pagalbos ir neperleisti savo pareigų kitiems. Tai gali sukelti konfliktus. Daugiausia sunkumų laukia tų Vandenių, kuriems nuolatos tenka priimti svarbius sprendimus.

REKLAMA

Žuvys

Meilėje astrologai pataria Žuvims nebūti atkaklioms. Tai galioja ir ieškantiems, ir jau radusiems meilę. Geriau suteikti žmonėms laisvę ir  nereikalauti per daug dėmesio. Šiais sunkiais laikais reikia dažniau galvoti apie ką nors malonaus. Mėnesio pradžia gali būti kupina nemalonių nesutarimų ir konfliktų su artimaisiais. Mėnesio pabaigoje galite pradėti planuoti atostogas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].