Finansinė sėkmė mums teikia daug džiaugsmo ir pozityvumo. Astrologai papasakojo, kuriems Zodiako ženklams 2024 metų balandį šioje srityje pasiseks labiau nei kitiems.

REKLAMA

Bėda ta, kad retrogradinis Merkurijus neleis mums iki galo patirti pergalių džiaugsmo, ypač tokiems ženklams kaip Mergelė, Dvyniai ir Vandenis, tačiau net ir jie turi galimybę pagauti savo laimės paukštę. Svarbiausia –  be reikalo nešvaistyti savo energijos, taip pat nemanyti, kad viską valdo tik likimas, nes taip nėra. Astrologai pataria visiems be išimties naudotis finansiniais amuletais, kad neigiamas Merkurijus neatimtų jūsų pinigų.

Kurie Zodiako ženklai praturtės šį pavasarį?

REKLAMA

Du Zodiako ženklai, kurie 2024 m. balandį turės galimybę praturtėti

Skorpionas

REKLAMA

Antrąjį pavasario mėnesį Skorpionai gali tikėtis sėkmės finansų srityje. Jie gali leisti pinigus sau, šeimai, pramogoms, pomėgiams. Užtemimo koridorius  neturės jokios įtakos jų gebėjimui numatyti įvykius, kaip ir Merkurijaus retrogradas per daug netrukdys jų planams.

Šio ženklo atstovai turėtų ir toliau tikėti savimi, kad galėtų įrodyti savo pranašumą. Balandį jie praras norą su kažkuo kovoti, todėl tai teigiamai atsilieps darbui kolektyve. Be to, dabar nereikėtų atsisakyti komandiruočių ir darbo keitimo. Tą geriausia atidėti vėlesniam laikui. Labai pasiseks tiems Skorpionams, kurie dirba savarankiškai. Balandis jiems žada ramybę ir stabilumą.

REKLAMA

Jautis

praturtėti

REKLAMA

Jaučio laukia finansinė sėkmė. Tiksliau, šio ženklo atstovai išliks finansiškai sėkmingi, nes nepalankūs planetų pokyčiai jų nepaveiks. Kitiems Zodiako ženklams nuo balandžio 1 dienos Merkurijus gali kaišalioti pagalius į ratus, tačiau Jaučiams tai visiškai negresia.

Jaučiai išliks tokie pat iškalbingi, jie gebės užmegzti pokalbį su bet kuriuo žmogumi. Jautis turi toliau daryti tai, kas jiems labiausiai patinka, ir tai gali padėti pritraukti turtus ir sėkmę. Finansų sektoriuje viskas bus gana stabilu ir sąlyginai nuspėjama.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].