Atėjo antrasis pavasario mėnuo. Deja, jis nebus toks palankus kaip kovas. Balandžio mėnesio horoskopas padės tinkamai praleisti šį laiką ir pasiekti sėkmę visose gyvenimo srityse, neprarandant savo pozicijų.

REKLAMA

Svarbu iš anksto pasiruošti balandį laukiantiems sunkumams. Turite nusiteikti pokyčiams ir atsinaujinimui. Kalbant apie pokyčius, Merkurijus pradės retrogradinį judėjimą balandžio 1 d., o Venera pereis į Aviną balandžio 5 d. Šis siaubingas dviejų neigiamų planetų derinys tam tikru būdu apsunkins mūsų gyvenimą, tačiau net ir to bus galima išvengti.

REKLAMA

Avinas

Avino intuicija bus labai silpna. Šio Zodiako ženklo atstovams teks padirbėti su savo irzlumu ir savanaudiškumu. Tai bus ypač aktualu pirmoje mėnesio pusėje, kai neigiamas Veneros ir Merkurijaus poveikis bus ypač stipriai juntamas. Meilėje konfliktinės situacijos gali tapti kivirčų virtinės pradžia, o darbe dėl reputacijos smukimo Avino ženklo atstovai gali prarasti turimas pareigas.

REKLAMA

Jautis

kovo horoskopas

REKLAMA

Verslo ir finansų srityse didelį poveikį turės Merkurijaus retrogradas. Didės Jaučių neatsakingumas ir impulsyvumas. Kūno ištvermė taip pat smarkiai sumažės dėl neigiamos Veneros įtakos. Fizinis aktyvumas nepadės atsikratyti nuotaikos problemų, priešingai ,– sukels agresiją. Jaučiams bus itin sunku save tramdyti, todėl jie turi kažkaip išmokti save valdyti.

Dvyniai

REKLAMA

Jei Dvyniai tikrai nori pakeisti savo gyvenimą, jiems teks pakilti nuo sofos. Stebuklų tokiais sunkiais laikais tikrai nebus, o jei ir bus, už juos vis tiek teks mokėti ateityje. Dykinėjimas – balandžio mėnesio priešas, bet jei norisi nuo visko pailsėti ir atsipalaiduoti, nuo rutinos atsiribokite pakeisdami aplinką ir daugiau dėmesio skirkite naujų pomėgių paieškomis. Nauji laisvalaikio užsiėmimai praskaidrins nuotaiką.

Vėžys

REKLAMA

Paprastai neveiklumas prilygsta pralaimėjimui, bet ne balandį. Antrąjį pavasario mėnesį Vėžiams teks daugiau laiko skirti mėgstamiems dalykams ir sveikatos priežiūrai. Jei persidirbsite, finansinė padėtis tikrai netaps geresnė. Venera atims iš Vėžių meilę gyvenimui, todėl daugelį šio ženklo atstovų gali aplankyti slegiančios mintys, kurių bus svarbu atsikratyti.

Liūtas

REKLAMA

Liūtai dažnai gyvena pagal principą „tikslas pateisina priemones“, tačiau balandį šis principas gali tapti lemtingas. Reikia išsikelti teisingus, gerus tikslus ir ketinimus, atsikratyti savanaudiškumo ir nusiteikti padėti žmonėms. Taip Liūtai galės pagerinti savo karmą ir apskritai tapti sėkmingesni. Darbe ir versle jiems prireiks daugiau užsispyrimo ir gebėjimo dirbti komandoje. Aktyvias meilės paieškas kol kas geriau sustabdyti.

REKLAMA

Mergelė

Retrogradinis  Merkurijus kaip reikiant patampys Mergelės nervus. Balandį Mergelėms reikia vadovautis sveiku protu. Dabar jokiu būdu negalima išduoti savo įsitikinimų, daryti tai, kas jums nebūdinga, keisti įpročius ar aplinką. Taip pat geriau atidėti kraustymąsi: jei būtina tą padaryti, svarbu, kad eiga būtų pozityvi.

REKLAMA

Svarstyklės

Balandžio mėnesį Svarstyklėms svarbu prisiminti principą „skęstančių žmonių gelbėjimas yra pačių skęstančių žmonių reikalas“. Neįmanoma išgelbėti visų, todėl geriau padėti savo sielos draugui, artimiausiems ir brangiausiems draugams. Palaikykite ryšį su savo artimiausiais žmonėmis ir padėkite jiems psichologiškai. Gali būti, kad Svarstyklės taps savotišku psichologu, į kurį visi norės kreiptis.

REKLAMA

Skorpionas

Balandžio mėnesį Skorpionų laukia neplanuoti siurprizai dėl Merkurijaus retrogrado. Deja, kai kurie jų gali būti labai nemalonūs. Šiuo laikotarpiu gali žlugti visi jūsų planai. Merkurijaus retrogradas į Skorpionų gyvenimą gali įnešti chaoso. Antroje mėnesio pusėje Skorpionai turės daugiau jėgų, tačiau gyventi reikia čia ir dabar, negalvojant, kas bus rytoj ar po savaitės.

REKLAMA

Šaulys

Šauliams reikės ryžto, kurio jiems  įprastai netrūksta. Šis laikas žada būti sunkus, bet įdomus ir pamokantis. Šauliai ilgainiui taps daug išmintingesni. Jie gali tikėtis sėkmės versle ir darbe, tačiau geriau nesiimti visko iš karto. Be to, profesinius rūpesčius bus svarbu palikti darbo vietoje ir nesinešti jų namo. Svarbu dalį savo laiko skirti tėvams, vaikams ir savo artimiesiems.

REKLAMA

horoskopas

Ožiaragis

REKLAMA

Ožiaragiai neturėtų kaltinti likimo dėl savo problemų. Labai tikėtina, kad kai kurios nesėkmės ateityje virs triumfu ir kažkuo teigiamu. Šio ženklo atstovai turėtų atsiminti išmintingus žodžius: „Nebijokite dvejoti, nebijokite sustoti“. Kartais reikia labai atsargiai judėti į priekį, lėtai pereinant sunkumus. Ožiaragiams tą padaryti bus kiek sunkiau nei įprastai, nes jie bus nervingesni ir neramesni.

Vandenis

REKLAMA

Pavasarį Vandenis dažniausiai suaktyvina paslėptus energijos rezervus, tačiau balandį viskas bus kitaip. Dabar, priešingai, jie turės taupyti savo laiką ir tausoti energiją. Deja, vasario ir kovo mėnesio įdirbis dabar gali pavirsti niekais. Vis dėlto, tikrai neverta persidirbti. Dabar reikės imtis tik tų dalykų, kurie yra tikrai svarbūs ir neatidėliotini.

Žuvys

REKLAMA

Žuvims teks pasiruošti viskam, kas jų laukia balandžio mėnesį. Šiuo laikotarpiu gali iškilti daug nenumatytų problemų ir bėdų. Darbe ir versle gali tekti užimti gynybinę poziciją ir spręsti iškilusius sunkumus. Žuvims gali tekti imtis naujų pareigų, kurioms, jų nuomone, visiškai nėra laiko. Vis dėlto, jei norėsite išlaikyti savo reputaciją, teks jo rasti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].