Svarbiausia vertybė šiuolaikiniame pasaulyje yra informacija. Žinodami, kurios balandžio mėnesio dienos yra pavojingos, galite sėkmingai planuoti savo veiklą ir išvengti kliūčių.

REKLAMA

Balandžio mėnesį bus net aštuonios pavojingos dienos, o tai reiškia, kad beveik ketvirtadalis visų mėnesio dienų bus nepalankios. Tai – tiesiog rekordiškai daug nepalankių dienų, su kuriomis teks susidurti 2024 metais, todėl šiomis dienomis būkite ypač atsargūs.

REKLAMA

Balandžio 1-oji – Merkurijaus retrogradinio judėjimo pradžia

Nuo 2024 m. balandžio 1 d. iki 2024 m. balandžio 25 d. komunikacijos, intelekto ir informacijos planeta bus retrogradinėje būsenoje. Šiuo metu gali kilti problemų dėl atminties, gali strigti darbai, atsirasti problemų meilėje ir bendraujant su kitais žmonėmis. Šiuo metu ypač svarbu būti dėmesingiems smulkmenoms ir vengti spontaniškų sprendimų. Būkite atsargūs šiuo laikotarpiu, ypač balandžio 1-ąją – pačią pirmąją ir pavojingiausią planetos retrogradinio judėjimo dieną.

REKLAMA

Balandžio 3 d. – Veneros susijungimas su Neptūnu

Šią dieną daugumos žmonių neteks diplomatijos troškimo ir kompromisų paieškos.  Balandžio 3 diena bus labai nepalanki bendravimui ir naujoms pažintims. Labai padidės tikimybė sutikti nemalonų žmogų darbe ar gatvėje, parduotuvėje ar internete.

REKLAMA

Balandžio 5 d. – Venera persikelia į Avino ženklą

Pirmieji namai atsakingi už emocijas, išvaizdą ir sveikatą. Balandžio 5 dieną Venera persikels į pirmuosius horoskopo namus, kurie išprovokuos staigų neigiamos energijos antplūdį. Tai labai paveiks mūsų požiūrį į save. Balandžio 5 dieną mums atrodys, kad pasenome, tapome negražūs, neteisingi. Jei jums atrodo, kad, pavyzdžiui, pastarąsias kelias savaites veltui lankėtės sporto salėje, taip tikrai nėra. Jūsų požiūris į save balandžio 5 dieną neatspindės tikrovės. Tas pats galioja ir ateinančias porą savaičių.

REKLAMA

Balandžio 8 d. – visiškas saulės užtemimas Avino ženkle

REKLAMA

Tai – pavojingiausia ir labiausiai nenuspėjama balandžio diena. Visiškas saulės užtemimas visada yra blogas, ypač Avino ženkle. Tai rodo, kad spontaniškų ir netikėtų bėdų tikimybė bus ženkliai didesnė. Astrologai primygtinai rekomenduoja šią dieną būti labai labai atsargiems visame kame be išimties. Žmonės šią dieną praneša blogas naujienas, perduoda negatyvą ir melagingą informaciją. Netikėkite viskuo, ką matote. Jei nenorite patekti į sudėtingą situaciją, pasitikėkite sveiku protu ir nepasikliaukite intuicija.

Balandžio 10 d. – Marso susijungimas su Saturnu

REKLAMA

Šią dieną neteksime valios. Žmonės bus silpni ir nemotyvuoti.  Noras kovoti už savo laimę gali staiga išnykti. Tai žada pelno mažėjimą, reputacijos praradimą darbe ir versle. Tokią dieną labai lengva prarasti tai, ką kūrėte mėnesius ar net metus.

Balandžio 11 d. – Saulės susijungimas su Merkurijumi

REKLAMA

Naujų ryšių užmezgimas šią dieną tikrai nieko gero neatneš. Šią dieną nemokėsime tinkamai priimti kritikos. Žmonės nustos suprasti vienas kitą. Tai – ginčų, negatyvo, keiksmažodžių ir konfliktų diena.

REKLAMA

Balandžio 19 d. – Merkurijus susijungs su Venera

Šią dieną žmogaus poreikis bendrauti gali smarkiai sumažėti. Jei kas nors nustoja su jumis bendrauti, neskubėkite atsakyti tuo pačiu. Tiesiog atsipalaiduokite ir palaukite, kol praeis balandžio 19-oji, o Venera ir Merkurijus nustos kovoti už teisę mus valdyti. Šią dieną taip pat gali pasireikšti stiprus nuovargis ar sugrįžti senos ligos. Gali pablogėti daugumos žmonių savijauta.

REKLAMA

Balandžio 30 d. – Marsas persikelia į Jaučio ženklą

Balandžio 30 d. ir artimiausiomis savaitėmis galime prarasti norą įgyvendinti savo tikslus ir siekti savo svajonių. Šią dieną daugumos žmonių motyvacija taps ženkliai mažesnė. Atkaklumą pakeis neviltis ir tinginystė. Tai – pats nepalankiausias metas svarbiems sandoriams sudaryti ar teisinėms problemoms spręsti.

REKLAMA

Teigiamas dalykas yra tai, kad tik du įvykiai turės ilgalaikių pasekmių – Veneros perėjimas į Aviną ir Marso perėjimas į Jautį. Likusios dienos bus itin nepalankios, tačiau jų energija greitai išblės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].