Kai kurių moterų energija ir charizma palieka neišnykstantį pėdsaką vyrų širdyse. Jos traukia vyrus tarsi magnetas, o jų atmintyje šios moterys išlieka net ir po daugybės metų. Apie tokias moteris tiesiog neįmanoma negalvoti. Pasidomėkime, kurių Zodiako ženklų atstovių vyrai neįstengia pamiršti.

REKLAMA

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

moteris

REKLAMA

Šio ženklo atstovės turi magnetizmo ir aistros, kuri gali sužavėti vyrus. Jų pasitikėjimas, drąsa ir šiluma sukuria nepakartojamą patirtį, paliekančią neišdildomą pėdsaką kiekvieno vyro širdyje.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

REKLAMA

Skorpiono ženklo atstovės yra labai paslaptingos, todėl jos traukia vyrus tarsi magnetas. Jų aistra gyvenimui ir intensyvios emocijos sukuria neįtikėtinai ryškius prisiminimus. Skorpiono ženklo atstovės charakterio stiprybė ir jausmingumas palieka gilų pėdsaką vyrų širdyse.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

REKLAMA

Šaulio ženklo atstovėms būdinga laisva dvasia, spontaniškumas ir gyvybingumas. Jų optimizmas ir meilė nuotykiams sukuria nepakartojamą santykių patirtį. Vyrai negali pamiršti ryškios Šaulio ženklo atstovės skleidžiamos šviesos, kuri nušviečia jų pilką kasdienybę.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

REKLAMA

Vandenio ženklo atstovės traukia originalumu ir nenuspėjamumu. Jos sukuria kūrybišką atmosferą ir padeda vyrams laisviau mąstyti bei generuoti naujas idėjas. Šio ženklo atstoves vyrai prisimena dėl jų unikalaus požiūrio į pasaulį ir gebėjimo įkvėpti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

REKLAMA

Žuvys traukia savo empatija ir švelnumu. Jų gebėjimas pažvelgti į kitų sielas ir kurti harmoniją  yra tiesiog nepamirštamos savybės. Žuvys yra labai atviros ir tikrai moka mylėti, tad nieko keisto, kad jos vyrų širdyse palieka gilų pėdsaką.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.