Rytų horoskopas gruodžio 4-gruodžio 10 dienoms

Norint sėkmingai susidoroti su bet kokia užduotimi, svarbu žinoti, kokia bus mus supančios erdvės energija šią savaitę. Fengšui srities ekspertų rekomendacijos ir Rytų horoskopas padės teisingai planuoti laiką ir išvengti nesėkmių.

REKLAMA

Remiantis prognozėmis, daugumos mūsų laukia stabili savaitė, tačiau pačioje pradžioje susidursime su labai nemaloniais netikėtumais. Daugeliui žmonių teks susidurti su apatija ir energijos problemomis. Tačiau net ir tokį sunkų laikotarpį galima praleisti gana produktyviai, jei ir toliau tikėsite savimi. Paprastų teiginių pagalba galite įgyti pasitikėjimo savimi, nusiteikti aktyviam darbui ir pasikrauti pozityvumo.

kinų horoskopas

REKLAMA

Žiurkė

Fengšui ekspertai pataria Žiurkėms pirmąją savaitės pusę skirti sau. Savaitės pabaiga puikiai tinka darbo problemų sprendimui ir greitam asmeninių planų įgyvendinimui. Šiuo metu geriau vengti rimto moralinio ir fizinio streso, laikytis kasdienės rutinos ir nesijaudinti dėl neigiamų žmonių bei priešų, nes bet kokia smulkmena gali išvesti jus iš proto.

Jautis

Pagal Rytų horoskopą, Jaučiams savaitė nuo gruodžio 4 iki 10 dienos bus kontrastinga: sunki pradžia gali lengvai užleisti vietą „atšilimo“ periodui. Dabar reikia drąsiai imtis bet kokio darbo. Turite neprarasti motyvacijos, nes tai padės Jaučiams apsispręsti dėl savo norų ir pradėti įgyvendinti savo planus. Kad nemalonumai nesugadintų savaitgalio ir visos savaitės, neturėtumėte imtis varginančių ir erzinančių užduočių.

REKLAMA

Tigras

Pirmoji pilna gruodžio savaitė – tinkamas metas apsispręsti dėl ateities planų. Tigrams tereikia minčių aiškumo. Turite gerai apgalvoti kiekvieną savo žingsnį. Niekas negali sustabdyti Tigrų – tik jie patys. Susidūrę su sunkumais jie neturėtų panikuoti. Geriau kreiptis pagalbos į artimuosius.

Triušis

Ekspertai prognozuoja ne patį palankiausią laikotarpį Triušiams, tačiau didelių bėdų tikėtis nereikėtų. Savaitgalį šio ženklo atstovai turės daugiau energijos. Baltos ir žalios spalvos dėvėjimas gali suteikti jėgų. Rekomenduojama protingai naudoti vidinius resursus ir skirti dėmesio visoms gyvenimo sritims. Pernelyg pasinerti į darbą nėra geras pasirinkimas.

REKLAMA

Drakonas

Remiantis prognozėmis, šią savaitę Drakonai gali turėti progą ištaisyti praeities klaidas, parodyti save ir sukurti gerą pamatą ateičiai. Gali būti, kad Visata norės sumokėti už karmines skolas. Šią savaitę jėgų geriau nešvaistyti: praeities nuodėmės ir klaidos gali sutrukdyti Drakonams įgyvendinti jų planus.

REKLAMA

Gyvatė

Šią savaitę Visata gali išbandyti Gyvatės metais gimusių žmonių jėgas. Nereikia laukti energijos papildymo. Norint išvengti galimų nesklandumų, visų pirma svarbu tinkamai paskirstyti laiką ir nesiimti kelių darbų vienu metu: geriau susikoncentruoti tik į svarbiausius reikalus. Pervargimas šiuo laikotarpiu nėra pats geriausias dalykas.

Arklys

Specialistai Arkliams prognozuoja sėkmingą, tačiau sunkią savaitę: priešiška energija atims dalį jėgų, todėl imtis veiksmų reikėtų jau pirmadienio rytą: tokiu metu bus lengviausia atrasti kelią, vedantį į galutinį tikslą. Savaitės pradžia paskatins įdomias idėjas ir palaikys gerą nuotaiką. Arkliai neturėtų būti pasyvūs ir praleisti likimo suteiktų šansų.

REKLAMA

Ožka

Remiantis Rytų horoskopu, Ožkos šią savaitę turės visas galimybes sulaukti sėkmės tiek karjeroje, tiek asmeniniuose santykiuose. Vienintelis rūpestis yra nesugebėjimas susidoroti su sunkumais. Jei kas nors trukdo, nereikia nusiminti ir priekaištauti likimui. Šiuo metu geriau taupyti energiją: jos ypač prireiks, kai ateis palankus metas aktyviems veiksmams.

Rytų horoskopas

REKLAMA

Beždžionė

Fengšui ir Rytų horoskopų ekspertai prognozuoja sunkią savaitę Beždžionėms. Galimi stipresni nuotaikų svyravimai. Padidės polinkis priimti neapgalvotus sprendimus, o tai gali išprovokuoti konfliktus. Per šias septynias dienas turėtumėte būti kiek įmanoma atsargesni, nes intuicija nustos tinkamai veikti. Tačiau Beždžionės gali sėkmingai įgyvendinti savo planus. Svarbiausia neskubinti dalykų.

Gaidys

Remiantis prognozėmis, ši savaitė gali atnešti pergalių visiems, gimusiems Gaidžio metais. Visata parodys kelią į jūsų tikslų įgyvendinimą ir sukels galingą kūrybinės veiklos bangą, tačiau šis kelias gali būti spygliuotas. Šiuo laikotarpiu net sunkiausią užduotį galima išspręsti kūrybiškai. Svarbiausia nepasiduoti. Būdami aktyvūs šiomis dienomis, Gaidžio metais gimę žmonės padės tvirtą pagrindą ateičiai.

REKLAMA

Šuo

Pagal Rytų horoskopą, Šunys neturėtų planuoti svarbių įvykių antrajai savaitės pusei. Jų energija pamažu silps, todėl geriausia viską daryti pirmadienį ir antradienį. Šiuo laikotarpiu geriau elgtis atsižvelgiant į aplinkybes: imtis vieno ar kito darbo reikia tik tada, kai esate įsitikinęs, kad viskas pavyks.

Kiaulė

Kiaulėms savaitė prasidės ne pačia geriausia nata, todėl pirmadienį ir antradienį naujų svarbių dalykų geriau nepradėkite: didelė nesėkmės rizika. Tačiau iki ketvirtadienio situacija iš dalies pagerės. Ateis palankus laikotarpis. Savaitgalis gali būti ypač sėkmingas: Visata padės priimti svarbius sprendimus, taip pat parodys kelią į šviesą. Visi sunkumai nebus išgyventi veltui.

Rytų horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.