Finansinis horoskopas gruodžio 4-10 dienoms

Mūsų laukia sunkus, bet įvykių kupinas laikotarpis: planetos prisidės prie pinigų srautų. Finansinis horoskopas atskleis, kokia bus pirmoji gruodžio savaitė.

REKLAMA

Ši savaitė gali būti nestabili. Venera pereis į Skorpiono ženklą, o tai neatveria daug žadančių galimybių darbo ir finansų srityse, nes mūsų energija smarkiai sumažės. Šiuo atžvilgiu ekspertai pataria pinigus leisti atsargiai ir taupyti laiką. Kita vertus, Merkurijus vis dar stiprus. Svarbu dirbti, bet ne pervargti. Teisingai nusistatykite savo prioritetus ir būkite motyvuoti.

sukti

REKLAMA

Avinas

Nemalonumai Avinui gali prasidėti jau pirmadienį, tą pačią dieną, kai Veneros įtaka pasikeis į neigiamą. Pozityvus mąstymas ir maži džiaugsmai padės išlaikyti vidinę pusiausvyrą. Šeimos palaikymas šiuo laikotarpiu padės atsipalaiduoti ir optimistiškai žvelgti į finansinius sunkumus. Astrologai Avinui pataria būti santūresniems ir subalansuotiems.

Jautis

Jaučiams laikotarpis nuo gruodžio 4 iki 10 dienos bus metas, kai pilnai pasireikš jų kūrybinė prigimtis. Veneros silpnumas reiškia, kad nebus galima judėti į priekį. Teks būti gudriems. Atėjo laikas užbaigti įsisenėjusius reikalus. Astrologai pataria Jaučiui lavinti įtikinėjimo dovaną propaguojant savo idėjas. Finansinė sėkmė Jaučio laukia ten, kur reikalingas nestandartinis požiūris.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams žvaigždės, deja, didelių finansinių pajamų nežada. Tačiau bet koks labdaros renginys, kūrybinė iniciatyva ar pagalba kolegoms bus itin pozityvi ir efektyvi. Kitų palaikymas atneš pripažinimą ir sustiprins jūsų reputaciją. Astrologai siūlo savaitę praleisti profesinio augimo procese. Sėkmingai seksis dirbti su savimi ir įgyti naujų žinių.

Vėžys

Pirmąją gruodžio savaitę Vėžiai praleis silpnos energijos įtakoje. Sugrįš senos problemos, netyčia atsinaujins pamiršti reikalai, atgis seniai apleisti planai. Daugeliui šio ženklo žmonių finansinių problemų debesys išsisklaidys.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Liūto finansinėje sferoje gali kilti sunkumų dėl labai stiprios neigiamos Veneros padėties. Gruodžio 4–10 dienomis šiems žmonėms gali kilti noras išsivaduoti iš kitų įtakos. Svarbiausia tai daryti atsargiai, nes agresyviems Liūtams gali nesisekti. Gebėjimas sumažinti įtampą padės išlaikyti finansų srautus ir sėkmę.

REKLAMA

Mergelė

Finansinės sėkmės spinduliai Mergelės atstovus nušvies įvairiuose mokymuose, edukaciniuose seminaruose. Tikimybė įgyti patirties, reikalingos finansiniam praturtėjimui, dabar yra labai didelė. Merkurijus vis dar stiprus, todėl galite saugiai apsipirkti. Marsas padės išspręsti svarbius, bet ilgai trunkančius reikalus. Svarbiausia neskubinti dalykų, nes Venera tam tikrai nepritars.

Svarstyklės

Svarstyklių energija smarkiai sumažės Venerai perėjus į Skorpiono ženklą. Kita vertus, šio ženklo žmonės atgaus ramybę, pusiausvyrą, apdairumą, santūrumą ir produktyvumą, o tai lems sėkmę artimiausioje ateityje. Rekomenduojama rinktis ramią aplinką, kad nekiltų staigūs sukrėtimai: finansinė sėkmė pakryps į protingų ir mąstančių Svarstyklių pusę.

REKLAMA

Skorpionas

Marsas sukėlė finansinės veiklos uraganą aplink Skorpioną. Venera nesugebės to sugadinti, todėl savaitę nuo gruodžio 4 iki 10 dienos Skorpionus galima laikyti vienais potencialiai sėkmingiausių žmonių. Savaitę galite skirti naujo darbo paieškai, apsipirkimui, aplinkos keitimui, verslo kelionėms. Naujos galimybės gali atrodyti daug nežadančios, tačiau tikimybė, kad jos atneš pinigų ateityje, yra didelė.

gruodžio, Finansinis horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Finansiniai Šaulio reikalai pagaliau pradės nešti pavydėtinas ir ilgai lauktas finansines pajamas. Dėl Veneros silpnumo galite trumpai atostogauti ar laikinai atidėti sudėtingus reikalus. Galingas naujų galimybių sūkurys Šauliams padės įveikti kliūtis kelyje. Tai bus puikus laikotarpis apsipirkti ir papildyti banko sąskaitą.

Ožiaragis

Neigiamos Veneros įtaka labiau paveiks šio ženklo atstovus. Astrologai pataria Ožiaragiams šiek tiek stabtelėti ir apsidairyti: šie žmonės rizikuoja tapti apgaulės, išdavystės, nesąžiningos konkurencijos ir sukčiavimo aukomis. Neturėtumėte pasikliauti intuicija. Darbe Ožiaragiai gali netikėtai sulaukti kolegų kritikos. Norėdami to išvengti, turite rečiau kalbėti apie savo planus.

REKLAMA

Vandenis

Finansiškai sėkmingiausi šią savaitę Vandeniai – įvairaus plauko mokytojai ir lektoriai, taip pat treneriai. Vandeniai galės pakeisti savo finansinę padėtį į gerąją pusę, bet tik tada, jei pradės keistis patys. Pats laikas mesti tinginystę ir pabandyti tapti geriausia savo versija. Tiesa, aktyvus darbinis gyvenimas, deja, gali neigiamai paveikti romantiškus santykius.

Žuvys

Merkurijus ir Marsas padės Žuvų atstovams išspręsti daugybę finansinių problemų. Tai reiškia, kad bet kuri šios savaitės pradžia gali būti sėkminga. Nuo gruodžio 4 iki 10 dienos bus tinkamas metas sutvarkyti visus anksčiau atidėtus reikalus. Ekspertai siūlo sudaryti reikalingų darbų sąrašą ir sistemingai juos daryti vieną po kito, neišsklaidant silpnos energijos likučių.

bruožas, nuobodžiausi, Finansinis horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].