Vasilisos Volodinos horoskopas gegužės 4-10 dienoms

Vasilisa Volodina yra astrologė, turinti didžiulę patirtį ir įspūdingą žinių bagažą šioje srityje. Jos horoskopai visada tikslūs ir pilni naudingos informacijos. Pagal jos prognozę, gegužės 4-10 dienos mums pateiks daug įdomių įvykių, kurių daugelį teks patirti pirmą kartą. Kai kurie jų sutrikdys mūsų vidinę pusiausvyrą ir netgi gali suklaidinti. Tačiau viskas baigsis gerai, jei pasinaudosite šiame horoskope pateiktais patarimais.

Avinas

lapkričio, gruodžio, 2021, talentus, partneris

Šis periodas bus palankus sielos draugo paieškoms. Visiems, pasiryžusiems surasti savo gyvenimo meilę, patariama prieš tai susipažinti su Zodiako ženklų suderinamumu. Jis atskleis, kuris asmuo jums bus tobula pora, o kuris atneš nusivylimą. Finansų ir darbo srityje viskas gali pasikeisti per naktį. Turite būti pasirengęs netikėtiems nesklandumams ir neplanuotoms išlaidoms.

Jautis

moterys, moteriškumas

Šią savaitę turėsite išspręsti daugybę problemų ir užduočių, kurios gali sukelti nerimą, priversti išeikvoti daug energijos ir jėgų. Tai sukels nuovargį ir neigiamų minčių antplūdį. Meditacija padės atsikratyti apatijos. Jūsų gyvenimas gali dramatiškai pasikeisti, tačiau negalima patikėti niekuo, išskyrus faktus. Šią savaitę daugelis žmonių gali skleisti gandus ir apkalbas, kurios gali nukreipti jus neteisingu keliu.

Dvyniai

lapkričio, gruodžio, 2021, talentus, partneris

Gali būti, kad neteksite dalies pasitikėjimo savimi ir noro judėti toliau, dirbti su savimi. Tai nėra pavojinga, tačiau gali išprovokuoti pajamų sumažėjimą, problemas darbe. Nepamirškite savo motyvacijos šaltinių. Tai jie maitina jus energija ir tikėjimu savimi. Šią savaitę gali tekti susipažinti su naujais žmonėmis ir pradėti ieškoti sielos draugo. Svarbiausia nebijoti žengti pirmojo žingsnio. Pirkiniai taip pat padės pasikelti nuotaiką ir entuziazmą.

Vėžys

santuokoje, moterys, moteriškumas

Numatoma, kad tai bus labai produktyvi ir dinamiška savaitė, tačiau verta prisiminti, kad kiekvienam žmogui reikia laiku pailsėti. Neverta atidėti problemų sprendimo sekmadieniui, nes šią dieną Veneros palankumas sumažės ir tai atims jėgas daugumai žmonių, ypač Vėžio atstovams. Žvaigždės nori, kad nesusikurtumėte naujų priešų, o stengtumėtės būti mandagus ir malonus visiems. Taip padidinsite sėkmės tikimybes.

Liūtas

lapkričio, gruodžio, 2021, talentus, santuokoje, partneris

Šią savaitę atversite naujas duris įvairiausiose gyvenimo srityse. Susirasite naują hobį, susipažinsite su įdomiais žmonėmis, sugalvosite naują, įdomią idėją. Galite tikėtis didelės sėkmės ir finansinėje srityje. Kalbant apie skolas, šią savaitę nesiskolinkite ir neimkite paskolų. Turite sutelkti dėmesį į skolų apmokėjimą. Jei jų nėra, galite brangiai pirkti, leisti pinigus pramogoms ir kelionėms.

Mergelė

moterys, moteriškumas

Apskritai šią savaitę galima laikyti sėkminga, tačiau turėtumėte būti atsargus, bendraudamas su žmonėmis. Galite susidurti su toksiškais asmenimis. Nuo pat pirmos dienos reikės skirti prioritetus. Turite nuspręsti, kuri sritis yra svarbiausia, kuri yra antraeilė ir pan. Reikės laikytis plano ir kuo mažiau rizikuoti, tada sėkmė niekur nedings. Romantiški susitikimai bus labai naudingi.

Svarstyklės

lapkričio, gruodžio, 2021, talentus, partneris

Jums svarbiausia bus meilės sritis. Šeimoje ir esamuose santykiuose pasieksite tarpusavio supratimą ir harmoniją. Žvaigždės dovanos daug sėkmės kiekvienam ieškančiam. Kalbant apie darbą ir finansus, šioje srityje viskas bus gana ramu. Labiausiai pasiseks tiems, kurie dirba su klientais, nuolat bendrauja telefonu. Be to, sėkmės gali tikėtis kūrybiški žmonės.

Skorpionas

moterys, moteriškumas

Savaitės pradžia bus labai sunki. Galite išnaudoti net visas jėgas ir energiją. Todėl nepamirškite poilsio. Neturėtumėte imtis daugiau darbo ir likti biure. Reikia skubėti namo, leisti laiką malonioje aplinkoje. Galite išsimaudyti vonioje, nuveikti ką nors ramaus, pavyzdžiui, paskaityti knygą ar pažiūrėti filmą. Neapkraukite savęs darbais.

Šaulys

lapkričio, gruodžio, 2021, talentus, partneris

Turite pasikliauti savo intuicija. Ji yra viena galingiausių iš visų Zodiako ženklų. Būtina stebėti slaptus Visatos ženklus, ypač tuos, kurie perspėja apie pavojus. Šeštasis jausmas padės pasirinkti sielos draugą, apsipirkti, tačiau nepamirškite sveiko proto ir logikos. Šią savaitę galite būti savimi – keliauti, linksmintis, daryti tai, kas jums patinka. Svarbiausia neatskleisti savo kortų nepažįstamiems žmonėms.

Ožiaragis

gruodžio, moterys, moteriškumas

Jums nusišypsos laimė meilėje. Tai reiškia, kad visi ieškantys sulauks tam tikros sėkmės. Įvairūs ritualai ir meilės talismanai padės atsikratyti vienatvės. Nepakenks dažniau būti tarp žmonių, mažiau būti komforto zonoje. Jums reikės gaivaus oro gurkšnio – galite pakeisti aplinką, leistis į ilgą kelionę, atlikti nedidelį kosmetinį remontą ar pertvarkyti baldus. Tai jus nudžiugins.

Vandenis

lapkričio, 2021, talentus, partneris

Savaitės pradžia ir penktadienis bus užimtos dienos. Dėl to gali atsirasti rimtas nuotaikos pablogėjimas. Meilės srityje svarbu išlikti ramiam ir pamatuotam – mažiau keikti gyvenimą ir daugiau tvarkyti reikalus. Finansų ir darbo klausimais neturėtumėte tikėtis stebuklo, nes jis neįvyks, jei nieko nedarysite ir tikėsite, kad jums pasiseks atsitiktinai. Viskas bus jūsų rankose.

Žuvys

gruodžio, moterys, moteriškumas

Turėsite realią galimybę pakeisti savo gyvenimą, tačiau tam reikia vadovautis paprastais fengšui principais. Jums pasiseks visose gyvenimo srityse, tačiau tam teks pasikliauti tik savimi. Aplink bus daug nemalonių žmonių, kurių žodžiai ir veiksmai gali neutralizuoti jūsų pastangas. Kai kuriais svarbiais klausimais pasistūmėsite į priekį. Dabar svarbiausia nebijoti išbandyti ką nors nauja, siekti savo ambicijų.

Vasilisa Volodina primena, kad nieko nėra neįmanoma. Visi apribojimai egzistuoja tik mūsų galvose. Sėkmės ir nebijokite kovoti už savo svajones.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].