Trys Zodiako ženklai, kurių sveikata pablogės 2023 metais

Sveikata yra raktas į laimę ir sėkmę. Astrologai pasakojo, į ką trys Zodiako rato atstovai turėtų atkreipti dėmesį 2023 metais.

REKLAMA

Dvyniai

dvyniai, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šio ženklo atstovams paūmins lėtinės ligos. Neteisingas gyvenimo būdas, netinkama mityba, blogi įpročiai ir miego trūkumas susilpnins Dvynių sveikatą. Kad nepatektumėte į kritinę būseną, jau dabar turėtumėte pakeisti savo gyvenimo būdą. Neatmeskite bandymų mesti rūkyti ar valgyti sveiką maistą, kitaip iki vasaros liga pasireikš. Rudenį galite turėti problemų su kepenimis. Žvaigždės pataria neatidėlioti vizito pas gydytoją.

Skorpionas

REKLAMA

Karjeros apsėsti Skorpionai rizikuoja patirti galvos skausmą ir nemigą, jei neišmoks ilsėtis. Kad dabartinių problemų nenusineštų į Naujus metus, Skorpionai jau dabar turėtų kreiptis į gydytojus. Metų viduryje didėja darbo problemų tikimybė. Vasarą venkite fizinės perkrovos ir dėvėkite kepurę. Rudenį sveikata normalizuosis, tačiau alergijų turintys žmonės turėtų būti budrūs – neatmetama alergijos paūmėjimo rizika.

Vandenis

REKLAMA

Vandenio sveikata bus tarsi amerikietiški kalneliai: kartais gera, o kartais labai bloga. Žiemą bus problemų su sąnariais. Reguliari joga ir tempimo pratimai padės palengvinti simptomus. Didesnį krūvį reikėtų atidėti geresniems laikams. Vasarą galimos problemos su širdimi. Problemų galima išvengti, jei jau pavasarį pradėsite atidžiai stebėti savo mitybą. Rudenį Vandenių lauks galvos skausmai ir dažni peršalimai.

vandenis, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.