Gyvūnų horoskopas: kuriuos gyvūnus globos 2023 metai?

Kiekvienus metus kontroliuoja vieno ar kito gyvūno talismanas. Gyvūnų horoskopas atskleis, kurie gyvūnai valdys pasaulį 2023 m. pagal Rytų ir slavų kalendorius. Taip pat sužinosite, kaip šie gyvūnai dera tarpusavyje.

REKLAMA

2023-ieji žada būti toli gražu ne patys lengviausi metai. Jei norite gauti patarimų meilės ir pinigų srityse, perskaitykite, kas parašyta žemiau.

REKLAMA

Juodojo Vandens Triušio metai

Pagal Rytų horoskopą, 2023 metais Vandens Triušis taps mūsų globėju. Šis gyvūnas įneš į mūsų gyvenimą chaoso, nes Vandens energija blogai dera su šio talismano galia. Pasirodo, 2023 metais mūsų mintys ir veiksmai gali skirtis vieni nuo kitų. Tai nėra gerai, tačiau sąmoningumo galia padės įveikti visas kliūtis kelyje ir suderinti norus su galimybėmis.

Triušis nenori, kad pasiduotumėte pagundoms ir grįžtumėte prie įpročių, kurie liko praeityje, tačiau praeities atgarsiai dėl Vandens stichijos valdymo bus jaučiami visose gyvenimo srityse. Vanduo mus sulėtins, o Triušis norės mus pagreitinti. Tai reiškia, kad bet kuriuo metu bus gana sunku priimti sprendimus. Žmonės nuolat abejos savo veiksmais ir žingsniais. Dėl to bus sunku nuspėti net savo, o ką jau kalbėti apie kitų veiksmus. Tai gali sukelti problemų meilėje ir draugystėje.

REKLAMA

horoskopas

Liepsnojančio Žirgo metai

Iš paties pavadinimo aišku, kad slavai tikėjo, jog arklys yra Ugnies elemento jėgos šaltinis. Tai reiškia, kad norint pasiekti geriausių rezultatų bet kurioje gyvenimo srityje, svarbu turėti konkretų tikslą. Žmonės, kurie šiuo metu neturi tikslo, bus apimti abejonių ir baimių. Jei norite susirasti darbą, turite žinoti, ko tiksliai ieškote. Jei ieškote sielos draugo, turėsite suprasti, kokio žmogaus jums reikia.

REKLAMA

Liepsnojančio Žirgo valdymo laiku žmones veikia ne tik jų motyvacija ir entuziazmas, bet ir kitų norai. Būkite ypač atsargūs, nes kitų žmonių mintys gali sukelti daug problemų. Tai metai, kai bus gana lengva ką nors netyčia sužavėti. Jūsų priešai gali lengvai jus sužavėti. Kad taip nenutiktų, būkite malonus net tiems, kurių nemėgstate arba tiems, kurie jūsų nemėgsta.

REKLAMA

Kaip dera Triušis ir Arklys?

Verta pradėti nuo to, kad Triušis ir Arklys mėgsta keliones. Tai reiškia, kad 2023-ieji bus idealūs metai verslo kelionėms, kraustymuisi, naujų miestų ir šalių lankymui. Ugnies ir Vandens stichijos yra priešingos viena kitai, todėl tarp Arklio ir Triušio kils nesusipratimų. 2023-ieji bus chaoso metas, kai laimės sūpynės bet kuriuo metu gali atsidurti bet kurioje kryptyje. Vieną dieną būsite laimingas ir viskas vyks pagal planą, o kitą dieną jus apims liūdesys ir užklups problemos. Būtent taip gali nutikti 2023 metais.

Geriausias vaistas nuo emocinių problemų valdant Arkliui ir Triušiui bus bendravimas su kitais žmonėmis. Nebijokite apie savo problemas pasakyti artimiausiems žmonėms ir prašyti jų pagalbos. 2023-ieji nėra vienišių metai. Tai bus palankus metas tiems, kurie moka ir nori gyventi darnoje ir vienybėje su šeima ir draugais, kolektyvu, kaimynais ir pan. Galite taupyti pinigus ir džiaugtis meile bei pagarba.

REKLAMA

horoskopas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].