Ateinančiais metais mūsų santykiuose vyraus permainos… Iš pradžių tai gali atrodyti destabilizuojančiai, tačiau pasinėrimas į savo širdį gali dar labiau sustiprinti santykius.

REKLAMA

Sausio 1 dieną  šokite abiem kojomis šalia Veneros ir Plutono

REKLAMA

Jau pirmąją metų dieną, kai Venera ir Plutonas susijungs Ožiaragio ženkle, ši žinia taps aiški: į savo asmeninį gyvenimą galėsime žiūrėti labai rimtai ir būsime pasirengę sunkiai dirbti, kad per ateinančius 12 mėnesių įtrauktume savo partnerius į asmenines transformacijas. Kovo 7 dieną Saturnui persikėlus į Žuvų ženklą, santykių ribos gali ištirpti ir priminti, kokios svarbios jos yra stabilumui. Norint užmegzti tvirtus ir sveikus ryšius, būtina sukurti erdvę emociniam augimui savo pačių labui. Kovo 23 dieną Plutonui persikėlus į Vandenio ženklą, visuotinės meilės priėmimas turėtų praturtinti mūsų asmeninį meilės kelią.

Gegužės mėnesį Avinas perims Jupiterį ir suteiks mums ugningo džiaugsmo

REKLAMA

Pirmoje metų pusėje Jupiteris audringai siaus azartiškame Avino ženkle, todėl romantiškuose santykiuose būsime drąsūs, įžūlūs ir ryžtingi. Jei vis dar būsite vieniši, tai galės sustiprinti jūsų drąsą, įkvėpti jus skubėti į priekį ir siekti to, ko iš tiesų norite. Galingas visiškas saulės užtemimas Avino ženkle balandžio 20 dieną pagimdys tyrą, nevaržomą geismą! Gegužės 16 dieną Jupiteris persikels į jausmingą ir nepalaužiamą Jaučio ženklą, primindamas mums, kad kartais mūsų mylimiesiems reikia atidaus ir rūpestingo dėmesio. Tai gali sustiprinti ir pagilinti seksualinius santykius – tiek naujus ir atsitiktinius, tiek ilgalaikius ir tvirtus.

REKLAMA

Prisiminkite savo romantišką praeitį Veneros retrogradinio judėjimo metu nuo liepos iki rugsėjo mėnesio

Birželio 5 dieną Venera įžengs į dosnųjį Liūto ženklą, prieš pat vieną svarbiausių santykių tranzitų per visus metus – retrogradinę Venerą nuo liepos 22 iki rugsėjo 3 dienos. Meilės planeta retrogradiškai keičiasi kas 18 mėnesių, tačiau paskutinį kartą į Liūto planetą ji buvo sugrįžusi 2015 metų liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Galbūt vėl sugrįšime į tą laikotarpį prieš aštuonerius metus, kad pamatytume, kas mūsų santykių laukia šį kartą.

REKLAMA

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais gali įsiplieksti nesibaigę romantiški romanai, nesvarbu, ar tai atkartos paskutinį Veneros retrogradinį laikotarpį Liūto ženkle 2015 metais, ar kitą mūsų istorijos laikotarpį. Buvę meilužiai, senos simpatijos ar bet kas, prie ko buvome prisirišę, nepriklausomai nuo to, ar tai mums patiko, ar ne, gali pasirodyti mūsų sapnuose ar realybėje. Keliaudami galėsime gauti netikėtą žinią arba sutikti seną pažįstamą. Nepamirškite, kad romanai, prasidėję esant retrogradinei Venerai, gali nutrūkti meilės planetai tapus tiesiogine. Didelis 2023 metų įspėjimas yra tas, kad vėl užmezgant ryšius su buvusiuoju, kai Venera bus ne savo fazėje, santykiai gali užsibaigti, bet nebūtinai tai gali būti ilgalaikis įsipareigojimas. Tačiau tas pats pasakytina ir apie išsiskyrimus, kurie įvyks šiuo retrogradiniu laikotarpiu – jie taip pat gali būti laikini.

REKLAMA

Spalio mėnesio užtemimas suteiks mums atokvėpio akimirką

Kai spalio 14 dieną įvyks Saulės užtemimas Svarstyklių ženkle, kurias valdo Venera, santykių simbolis, jau turėtume būti išsiaiškinę daugelį savo romantiškų klausimų. Apskritai, 2023 metais būsime labiau susirūpinę, neramūs ir pasimetę nei ankstesniais metais, tačiau galime tai išsiaiškinti, o ne kartoti žalingus dėsningumus.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.