6 būdai, kaip atsikratyti problemų 2022 metų pabaigoje

Iki 2023 metų liko labai mažai laiko, vadinasi, laikas atsisveikinti su rūpesčiais. Patikrinti būdai padės jums pamiršti viską, kas trukdo džiaugtis laime.

REKLAMA

Metų pabaiga visada įtempta, nes reikia daug ką padaryti, o laiko lieka vis mažiau. Ekspertai rekomenduoja pasidaryti darbų sąrašą, kad nepraleistumėte nieko svarbaus. Paprastų metodų pagalba galėsite atsikratyti visų problemų.

REKLAMA

1. Norint atsikratyti bėdų, jas reikia žinoti iš anksto. Norint tai padaryti, verta sudaryti sąrašą ir įtraukti į jį visas bėdas ir problemas. Norint išmokti vertingų pamokų, svarbu iš naujo perskaityti ir išanalizuoti kiekvieną punktą. Tada sąrašą sudeginkite virš baltos žvakės liepsnos ir paskutinę metų dieną išmeskite pelenus vėjui.

2. Su problemomis susiję dalykai taip pat padės atsikratyti bėdų. Tai gali būti drabužiai, kuriuos vilkint teko susidurti su problemomis, taip pat kiti daiktai, sukeliantys neigiamas emocijas. Jie turėtų būti surinkti ir išnešti iš namų. Jei daiktai gali padėti kitam, jie turi būti atiduodami su geromis mintimis, išplauti druskos tirpale arba kuriam laikui apibarstyti druska.

REKLAMA

3. Paprastas valymas padės išvalyti namus nuo rūpesčių. Galima tvarkytis kelias dienas, kad nepervargtumėte. Svarbiausia nepalikti namuose dalykų, kurie nesukelia teigiamų emocijų, taip pat atsikratyti susikaupusių šiukšlių. Geriausia grindis išplauti vandeniu su druska.

4. Paprastas ritualas padės užbaigti metus be rūpesčių. Kruopščiai valydami priekines duris ir slenkstį, sakykite:

REKLAMA

„Bėdos palieka gyvenimą, išeina iš namų ir nežino kelio atgal. Kai atnešu švarą, pašalinu visą negatyvą. Pradedu gyvenimą nuo nulio, pritraukiu sėkmės visiems metams”.

Baigus valyti, nuošaliame kampe ant durų staktos pakabinkite sėkmės talismaną.

REKLAMA

5. Nepamirškite aplinkos. Neretai bėdų ir problemų priežastimi tampa draugai , taip pat pavydūs ir toksiški manipuliatoriai. Svarbu nustoti bendrauti su tokiais žmonėmis. Metų gale galite palikti tuos, kurie neleidžia jums vystytis ir trukdo pritraukti į gyvenimą laimę.

6. Bėdų bus daug mažiau, jei lavinsite valią ir atsikratysite žalingų įpročių. Jie stabdo plėtrą ir daro neigiamą poveikį energetikos sektoriui. Viskas, kas tampa kliūtimi kelyje į užsibrėžtus tikslus, turėtų būti palikta praėjusiems metams. Neigiamus dalykus reikia pakeisti teigiamais, o lengviausias būdas tai padaryti yra geri įpročiai. Jie padės pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.

REKLAMA

būdai

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].