Vegetarizmo įtaka

Astrologai atskleidė Zodiako ženklų, kurie gali labai greitai sulieknėti, paslaptį.

Avinas – varžybų dvasia

Avinai yra ryškūs Zodiako ženklai, kurie lengvai nepasiduoda ir tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Tai pozityvūs žmonės, kuriems nepatinka, kai juos pameta. Judėdami jie dažnai sudegina daugiau kalorijų, nei kiti Zodiako ženklai.

Jie užsiima aukšto lygio, kartais ekstremaliu sportu, mėgsta judėti. Šuoliukai su virve, sporto salė, rytinis bėgimas – tai vaistas nuo gana sprogstančio charakterio ir trumpalaikių isterijų. Tokiu būdu jie pašalina sukauptą stresą ir padidina serotonino kiekį.

Eidami ar bėgiodami gryname ore jie mėgsta atsigaivinti kokteiliais, pagamintais iš jogurto, augalinio pieno ar pasukų. Kartu su uogomis ar bananais jie yra puikus baltymų ir angliavandenių šaltinis, reikalingas fizinio krūvio metu.

Mergelė – skrupulingumas siekiant tikslų ir sveikos mitybos

Mergelės Zodiako ženklo atstovai yra tvarkingi, itin ambicingi žmonės, vertinantys ramybę. Mergelės gali būti nuolat nepatenkintos savo išvaizda ir labai kritiškai vertinti save ir kitus. Dėl šios priežasties jų pernelyg didelis sąžiningumas nepriimtinas daugelyje sričių.

dieta

Jos yra sveikos mitybos gerbėjos, todėl dažniausiai pasirenka tokį maistą, kurio pagrindas yra žalios daržovės ir vaisiai. Be to, Mergelės vengia glitimo, kurio yra kviečiuose ar gyvūniniuose baltymuose.

Ne visi šio Zodiako atstovai yra tokie radikalūs, kai kurie paprasčiausiai atsisako pusfabrikačių ir nevartoja greito maisto, jie skaičiuoja kalorijas ir dirba su mitybos specialistais, kad sukurtų subalansuotą mitybą pagal savo poreikius. Svarbu patikrinti, kiek energijos iš tikrųjų joms reikia, pakeitus maistą ir dienos poreikius.

Mergelės yra pedantiškos ir mielai laikosi taisyklių, ieškodamos dietinių naujovių ir nedidelės fizinės veiklos, pavyzdžiui, jogos ar pilateso forma.

Svarstyklės – svarbu vidinis ir išorinis grožis

Niekas kitas nesureikšmina savo išvaizdos, kaip Svarstyklių ženklo atstovai. Svarstyklių atstovai nėra erkės, jie dažniausiai yra patarėjai, kaip rengtis pokalbiui dėl darbo, vestuvėse ar kitose svarbiose gyvenimo situacijose. Šio ženklo atstovai yra puikūs įvaizdžio konsultantai ir puikūs verslininkai, kurie užburs jus nuo pačio pirmo susitikimo.

Svarstyklės naudojasi naujausiomis dietomis – kad ir kokios griežtos jos būtų, svarbu, kad jos būtų veiksmingos. Žmonės po šiuo ženklu nėra labai valingi, tačiau, jei matys tame reikšmingą naudą, jie pilnai pašvęs save šiai užduočiai. Tarp jų mėgstamiausių yra Pietų paplūdimio arba ketogeninė dieta.

Jų nuodėmė yra saldumynai. Svarstyklės mėgsta užkąsti, pageidautina, kad niekas to nematytų. Jos negali sau leisti gadinti savo įvaizdžio. Svarstyklių ženklo atstovai renkasi vadovaudamiesi protu ir ieško sveikesnės alternatyvos tradiciniams saldumynams. Tai gali būti pupelių pyragai, džiovinti vaisiai arba šalti dietiniai vaisių blynai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].