Benamio 52-mečio paklausė, ko jis norėtų Kalėdoms. Atsakymas sugraudina

Daugelis sutinkame, kad Kalėdos – tai laiko praleidimas su draugais ir šeima, o galbūt net prisimenant tuos, kurių nebėra su mumis. Ši istorija nutiko Sakramente, JAV, ir yra susijusiu su svarbiausiu Kalėdų aspektu.

52-metis Alanas Dafanis beveik visą savo suaugusiojo gyvenimą buvo benamis. Jis gyveno toli nuo savo šeimos, kuri nežinojo, kur jis yra ar kur jo ieškoti. Alanas nė neįtarė, kad ateinančios Kalėdos jam bus labai ypatingos ir nepamirštamos.

Viskas prasidėjo nuo to, kad pro jį pravažiavo moteris. Ji atpažino Alaną, kuris anksčiau klaidžiojo šiomis gatvėmis. Džiudei Revak nereikėjo prisistatyti, nes ji praeidama pro vyrą paprastai sustodavo ir duodavo jam centų.

Tai buvo įprasta gruodžio diena. Alanas vaikščiojo gatvėje prašydamas pinigų. Džiudė privažiavo su automobiliu, nuleido langą ir uždavė vyrui klausimą.

„Alanai! Jei būtų kas nors, ką galėčiau tau padovanoti Kalėdoms, ko norėtum?

Alanas pažvelgė į ją ir atsakė:

„Jei ko nors norėčiau Kalėdoms, tai susitikti su savo seserimi, gyvenančia Tenesyje.“

„Aš išpildysiu tavo norą!“ – atsakė moteris.

Džiudė susisiekė su savo drauge Stefane ir kartu jos surado Alano seserį bei pasirūpino, kad benamis grįžtų namo Kalėdoms. Džiudė nupirko jam autobuso bilietą į nedidelį Snedvilio miestelį, kur jo nekantriai laukė sesuo Rouzė.

Prieš išvykdamas Alanas taip pat gavo keletą naujų drabužių. Rouzė abi moteris vadina „angelėmis“ ir labai džiaugiasi, kad joms pavyko per Kalėdas sugrąžinti jos brolį namo.

„Niekas neturi būti vienas per Kalėdas“, – sako ji.

Visa istorija pateikta žemiau esančiame vaizdo įraše:

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].