2023 metų rugsėjį kai kurie Zodiako  ženklai galės atsikratyti finansinių problemų ir praturtėti. Sužinokite, ar jūsų Zodiako ženklui artimiausiu metu gali nusišypsoti sėkmė.

REKLAMA

Astrologų teigimu, šį rugsėjį  didžiausios finansinės sėkmės gali tikėtis trys Zodiako ženklai. Venera rugsėjo 4 dieną baigs retrogradinį judėjimą, tačiau šiuo laikotarpiu Merkurijus bus retro fazėje. Tai reiškia, kad vieniems Zodiako ženklams pasiseks labiau nei kitiems. Sužinokite, kurių ženklų atstovai turės galimybę džiaugtis finansinėmis pergalėmis.

REKLAMA

Jautis

Jautis gali tikėtis finansinės sėkmės. Šio ženklo atstovai galės rasti naujų pajamų šaltinių, kurie atneš daugiau pinigų. Galite investuoti, tačiau būkite atsargūs, nes tokia rizika gali atnešti finansinių nuostolių. Jautis taip pat gali tikėtis pasisekimo karjeros srityje: gali būti, kad būtent paaukštinimas darbe lems pajamų padidėjimą.

REKLAMA

Svarstyklės

Šis Oro ženklas gali pasiekti tikrai nemažų laimėjimų. Astrologai teigia, kad Svarstyklių ženklo atstovai turėtų nusiteikti pokyčiams. Bus palanku ieškoti naujo darbo: ypatingai tada, jei dabartiniame darbe negalite uždirbti pakankamai pinigų. Svarstyklės gali pasikliauti Fortūna. Tikėjimas savimi ir savo sėkme lems pergales ir pajamų augimą.

REKLAMA

Skorpionas

Vandens ženklai gali tapti turtingesni ir sėkmingesni, tačiau tai ypač aktualu Skorpionams. Naujojo mecenato įtaka teigiamai paveiks šio Ženklo atstovų energiją, o tai leis jiems dirbti produktyviau ir greičiau judėti sėkmės link. Sėkmė lydės tuos, kurie sunkiai dirba, nes už sunkų darbą bus tinkamai atlyginta.

REKLAMA

pinigų

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.