Ankstyvą rudenį rekomenduojama pakeisti savo įvaizdį: tai ne tik nudžiugins, bet taip pat padės į savo gyvenimą pritraukti sėkmę. Astrologų rekomendacijos 2023 metų rugsėjui padės pasirinkti energiją tausojančias dienas, kuriomis bus palanku atlikti plaukus puoselėjančias procedūras ar apsilankyti pas plaukų stilistą.

REKLAMA

Nauja plaukų spalva –  tai ne tik būdas pasikeisti išoriškai, bet ir nuostabus amuletas nuo bėdų ir problemų. Pasidomėkite, kurios rugsėjo dienos bus palankiausios įvaizdžio keitimui, ir tai jums padės išvengti apmaudžių nesėkmių.

REKLAMA

Rugsėjo 1 d.: pirmąją rudens dieną mažėjantis Mėnulis  praleis Žuvų žvaigždyne. Šios dienos energija netinka  plaukų dažymui, nes didelė tikimybė nusivilti rezultatu. Šį penktadienį pats metas pasirūpinti vaistažolių nuovirais ir profesionaliais plaukų priežiūros produktais.

Rugsėjo 2, 3 d.: mažėjantis Mėnulis bus Avino ženkle, todėl astrologai rekomenduoja nedažyti plaukų. Šios sąjungos energija neigiamai veikia ir nuotaiką, ir savijautą, todėl įvaizdžio pasikeitimas gali nuvilti, sukelti plaukų  trapumą bei slinkimą.

REKLAMA

Rugsėjo 4, 5 d.: Mėnulis Jaučio ženkle sukurs palankesnę energiją, tačiau rugsėjo 4 d. rekomenduojama vengti plaukų dažymo. Kelionę pas plaukų stilistą reikėtų planuoti rugpjūčio 5 dieną – šią dieną nauja plaukų spalva padės labiau pasitikėti savimi ir pritrauks materialinę gerovę.

Rugsėjo 6, 7 d.: Mėnulis mažėja Dvynių ženkle. Šis laikotarpis bus palankus plaukų dažymui bet kokiais atspalviais. Įvaizdžio pasikeitimas padės atsikratyti praeities ir leis pradėti naują gyvenimo etapą, kupiną teigiamų pokyčių.

REKLAMA

Rugsėjo 8, 9 ir 10 d.: Mėnulis tris dienas praleis Vėžio žvaigždyne. Senstančio Mėnulio energija šiuo laikotarpiu yra dviprasmiška, todėl plaukų dažymą reikėtų planuoti rugsėjo 9-ąją. Šią dieną įvaizdžio keitimas sugrąžins gerą nuotaiką. Likusiomis dienomis pirmenybę teikite stiprinančioms procedūroms ar dažymui natūraliais dažais, bet ne įvaizdžio keitimui.

REKLAMA

Rugsėjo 11, 12 d.: senstančio Mėnulio perėjimas į Liūto žvaigždyną neturės neigiamo poveikio, jei rinksitės kokybiškus dažus. Rugsėjo 11 dieną nauja plaukų spalva niekaip nepakeis jūsų gyvenimo, tačiau atspalvio pasikeitimas 12 dieną padės kopti karjeros laiptais ar susirasti svajonių darbą.

Rugsėjo 13, 14 ir 15 d.: Mėnulis persikelia į Mergelės žvaigždyną. Jaunatis 15 d. – ne laikas keisti plaukų spalvą. Dažymas atbaidys sėkmę ir gali sukelti nedidelių rūpesčių gyvenime. Rugsėjo 13 dieną plaukų dažymas šviesiais atspalviais padės pritraukti meilę ir supratimą, o 14 dieną reikėtų pasirūpinti savimi.

REKLAMA

Rugsėjo 16, 17 d.: augimo pradžioje Mėnulis bus vis dar silpnas. Jos perėjimas į Svarstyklių žvaigždyną – ne laikas drastiškiems pokyčiams. Rugsėjo 16 dieną geriau nedažyti plaukų, nes tai gali pritraukti neigiamas mintis. 17 dieną galite atnaujinti įvaizdį dažydami plaukų šaknis. Tokia procedūra bus naudinga ir sustiprins intuiciją.

Rugsėjo 18, 19 ir 20 d.: Mėnulio perėjimas į Skorpiono žvaigždyną – ryškaus įvaizdžio metas. Plaukų spalvos keitimas tiks tiems, kurie yra pasiruošę į pokyčiams ir naujai veiklai. Atspalvis gali būti bet koks: šviesūs atspalviai padės pakeisti asmeninį gyvenimą, medaus atspalviai prišauks finansinę gerovę, o tamsūs atspalviai padės atsikratyti negatyvo ir išvengti piktų žmonių machinacijų.

REKLAMA

Rugsėjo 21, 22 d.: Mėnulis bus Šaulio žvaigždyne. Šis laikas yra tinkamas plaukų dažymui, tačiau svarbu rinktis kokybiškus plaukų dažus ir kreiptis į profesionalus. Tai padės pasiekti norimų rezultatų ir neturės neigiamo poveikio plaukų būklei.

REKLAMA

Rugsėjo 23, 24 d.: Mėnulis bus Ožiaragio žvaigždyne, todėl astrologai pataria rinktis tokius plaukų dažus, kurių atspalvis yra artimas natūraliai plaukų spalvai. Tai padės į savo gyvenimą pritraukti tinkamus žmones ir leis išvengti  pikto linkinčių žmonių paspęstų pinklių.

Rugsėjo 25, 26 d.: augantis Mėnulis Vandenio žvaigždyne nėra pats geriausias laikotarpis plaukų dažymui. Šiuo metu rekomenduojama stiprinti plaukus natūraliomis priemonėmis. Taip pat vertėtų rinktis sveikus maisto produktus, kurie  turės teigiamą poveikį išvaizdai.

REKLAMA

Rugsėjo 27, 28 d.: šiomis dienomis augantis Mėnulis bus Žuvų žvaigždyne. Šio laikotarpio energija palanki  plaukų dažymui. Šilti atspalviai padės įveikti rudens slogutį, pritrauks teigiamas mintis ir suteiks pasitikėjimo savimi. Vis dėlto, vertėtų kreiptis į profesionalų plaukų stilistą, nes priešingu atveju galite nusivilti rezultatu.

Rugsėjo 29, 30 d.: paskutines rugsėjo dienas Mėnulis praleis Avino ženkle. Mėnulio pilnatis 29 dieną yra pavojingas laikas. Mėnulio pilnaties galią sustiprina ugninis žvaigždynas, todėl bet kokie eksperimentai gali ir padėti, ir pakenkti.  Astrologai rekomenduoja atsisakyti įvaizdžio keitimo ir pasirūpinti plaukus stiprinančiomis procedūromis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].