Kiekvienas planetos žmogus norėtų išvengti finansinių rūpesčių. Finansinis 2023 m. rugsėjo mėnesio Mėnulio horoskopas padės jums tikslingiau planuoti išlaidas, optimizuoti darbą ir padidinti pajamas.

REKLAMA

Rugsėjo 1 d.: mažėjantis Mėnulis bus Žuvų ženkle. Šią dieną rekomenduojama vengti spontaniškų pirkinių, nes gali tekti smarkiai gailėtis.  Stenkitės nepriimti abejotinų pasiūlymų. Intelektualinis ir kūrybinis darbas padės pritraukti pinigus.

Rugsėjo 2, 3 d.: senstantis Mėnulis Avino ženkle atneš daug problemų žmonėms, kurie užsiima prekyba. Šiomis dienomis nevertėtų tikėtis paaukštinimo. Šiuo laikotarpiu bus ypatingai svarbu stengtis patenkinti pirkėjų poreikius. Būkite sąžiningi ir neslėpkite svarbios informacijos. Tai padės ne tik išvengti finansinių nuostolių, bet taip pat leis išsivalyti karmą.

REKLAMA

investuoja

Rugsėjo 4, 5 d.: 4 ir 5 dienomis Mėnulis bus Jaučio žvaigždyne. Šios dienos tinkamos apsipirkti. Jei ketinate  pirkti dovaną mylimam žmogui ar tiesiog padaryti spontanišką staigmeną, geriau tą daryti rugsėjo 4 ar 5 d. Taip pat dalį pinigų galite išleisti senų daiktų taisymui.

REKLAMA

Rugsėjo 6, 7 d.: šiomis dienomis Mėnulis bus Dvynių ženkle. Tai bus labai šviesus ir įsimintinas laikotarpis. Astrologai rekomenduoja daugiau bendrauti su draugais ir leisti pinigus pramogoms, tačiau būkite itin atidūs, kad neviršytumėte biudžeto.

Rugsėjo 8, 9, 10 d.: mažėjantis Mėnulis bus Vėžio žvaigždyne. Tai – palankus metas. Nepasikliaukite atsitiktinumu, stenkitės perimti iniciatyvą į savo rankas. Galite pradėti naują finansinį verslą.

REKLAMA

Rugsėjo 11, 12 d.: Mėnulio senėjimas Liūto žvaigždyne  – finansiniams reikalams netinkamos dienos. Gali būti, kad šios dienos bus paženklintos rimtu energijos ir motyvacijos nuosmukiu. Šias dvi dienas rekomenduojama neišlaidauti.

REKLAMA

Rugsėjo 13, 14, 15 d.: paskutines dvi mažėjimo dienas  Mėnulis praleis Mergelės žvaigždyne.  14  diena yra idealus laikas finansinei veiklai. Mėnulio jaunatis ir Mergelė dera, todėl rugsėjo 15-ąją galite užbaigti svarbius, bet paprastus darbus darbe ir namuose. Tai – puikus metas pradėti remontuoti namus, kraustytis, pirkti ir parduoti daiktus.

Rugsėjo 16, 17 d.:  mažėjantis Mėnulis Svarstyklių žvaigždyne – palankus metas tiems, kurie ruošiasi išvykti į poilsines ar verslo keliones. Šiomis dienomis nereikėtų parduoti ir pirkti automobilių, motociklų, jų atsarginių dalių. Kita vertus, laikotarpis bus palankus pradėti naują verslą.

REKLAMA

Rugsėjo 18, 19 ir 20 d.: augantis Mėnulis Skorpione – puikus metas darbui, apsipirkimui ir bet kokiai kitai  finansinei veiklai. Šiomis dienomis rekomenduojama niekam neskolinti  pinigų ir neimti paskolų. 18 ir 19 dienomis bet koks darbas bus labai sėkmingas. Galite imtis net ir sunkiausių užduočių.

Rugsėjo 21, 22 d.: šias dvi dienas patartina siekti finansinio balanso ir vengti apsipirkimo internetu. Skuboti sprendimai dėl augančio Mėnulio Šaulio ženkle gali brangiai kainuoti, todėl svarbu būti atsargiems.  Šiomis dienomis bus palanku atsižvelgti į artimųjų patarimus.

REKLAMA

Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams lapkričio 16 d.- 22 d

Rugsėjo 23, 24 d.: aktyvus Mėnulis Ožiaragio ženkle – nepalankus laikotarpis finansinei veiklai ir piniginėms operacijoms. Patartina susikaupti, atlikti įprastus darbus ir nerizikuoti.

REKLAMA

Rugsėjo 25, 26 d.: Mėnulio augimas Vandenio ženkle žada sėkmę. Šios dienos bus palankios visiems, kurie užsiima kūryba ar yra kaip nors susiję su kūrybine veikla. Šiomis dienomis galimi neįprasti sprendimai, todėl astrologai rekomenduoja užsirašyti visas savo idėjas.

Rugsėjo 27, 28 d.: augantis Mėnulis bus Žuvų žvaigždyne. Tai – labai nepalankus laikotarpis apsipirkti. Išimtis – pirkiniai, skirti buičiai.

REKLAMA

Rugsėjo 29, 30: 29 d. – pilnatis Avine. Tai –  labai nepalanki diena darbui ir apsipirkimui. Šią dieną jokiu būdu negalima skolinti ar skolintis pinigų. Šiame ženkle bus ir pirmoji Mėnulio mažėjimo diena, tačiau ji bus palanki darbui ir veiklai finansų sektoriuje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.