lapkritis

Sužinokite, kas pagal horoskopą turi silpną imuninę sistemą ir yra linkęs dažnai sirgti. Astrologai nustatė tris labiausiai sergančius Zodiako ženklus, kurių sveikata ir imunitetas silpni, ir kurie serga dažniau nei būna sveiki.

Vėžys

Vėžys yra gana dažnai nuo ligų kenčiantis Zodiako ženklas. Šie žmonės gali turėti problemų su akimis, ypač su regėjimu. Be to, Vėžiai yra linkę į insultus ir širdies infarktus. Be to, Vėžio ženklo žmonės dažnai serga paveldimomis ligomis.

Liūtas

Liūtas iš prigimties yra lyderis, mėgstantis būti visų dėmesio centre. Liūtai dažnai aukoja savo sveikatą dėl savo tikslo ar karjeros. Todėl laikui bėgant įgyja daugybę negalavimų, ypač – širdies ir stuburo problemų.

Žuvys

Žuvys turi daug rimtų sveikatos problemų, be to, jos turi padidėjusį bendrą organizmo jautrumą. Jos gali sugalvoti ligą, net jei jos nėra. Silpniausi Žuvų organai yra limfinė bei nervų sistema ir inkstai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].