Kiekvienas gali susikurti stiprų talismaną, pritraukiantį finansinę gerovę. Jis dedamas į nuošalią vietą namuose, kad pritrauktų piniginę sėkmę ir padėtų pamiršti finansines problemas. Talismanų kūrimas savo rankomis yra didelė atsakomybė, todėl negalite imtis šio proceso be tvirto tikėjimo, kad viskas pavyks. Daug kas priklauso nuo nuotaikos, todėl specialistai rekomenduoja rinktis tokią dieną, kai nuotaika būna pati geriausia. Tokiu atveju talismano sukūrimas, paremtas vidiniu pasitikėjimu, padės įveikti finansinius sunkumus.
Kaip sukurti pinigų butelį

Norėdami sukurti talismaną, pirmiausia turite pasirinkti tinkamą konteinerį. Geriausia rinktis tamsiai žalio stiklo butelį, plačiu kaklu ir būtinai švarų. Visos etiketės turi būti pašalintos nepaliekant pėdsakų.

Suradus ir išplovus tinkamą indą, jį reikia palikti parai nuošalioje vietoje, įdedant į vidų blizgančią monetą. Talismaną geriausia kurti tuo laikotarpiu, kai Mėnulis yra augimo fazėje (priešpilnyje), kad kuo greičiau gautumėte pirmąsias pajamas ir pritrauktumėte į gyvenimą turtus.

Namuose per naktį stovėjęs butelis turi būti pripildytas turtą simbolizuojančių daiktų. Tai gali būti banknotai, žurnalų iškarpos ar tiesiog ant popieriaus lapo užrašyti žodžiai. Bet kokios asociacijos su turtais ir pinigais sudedamos į butelį. Po to ant vatos užlašinami keli pačiulių, mandarinų, kedrų, bergamočių ar levandų aliejaus lašai. Paskutinis prisilietimas yra butelio kamštis. Jis gali būti pagamintas iš žalios arba auksinės spalvos audinio, folijos. Audinys sulankstomas į tankų volelį, o butelis sandariai užkemšamas.
Kaip užkalbėti talismaną, kad pritrauktumėte turtus

Sukurtas talismanas nušluostomas švaria šluoste, sudrėkinta šaltinio ar upės vandenyje, sakant:

„Kviečiu turtus į namus, savo rankomis kaliau laimę, drįstu įveikti bėdas. Talismanas pradeda mano darbą, pritraukia prie manęs pinigus, laimei atveria kelią, pašalina kliūtis iš kelio.“

praturtėti

Toks talismanas laikomas ištisus metus, o paskui išmetamas, nepamirštant padėkoti už paslaugą. Nuo kiekvieno uždarbio dalis būtinai atidedama į taupyklę, kad pinigai niekada nebūtų išnaudojami, o piniginė energija sustiprėtų. Po metų talismanas keičiamas, sukuriant naują pagal tą patį principą. Svarbu sukauptus pinigus nukreipti į pagrindinę plėtros kryptį. Turėkite tikslą – butą, vaikų mokslus, sodą užmiestyje ir kaupkite šiam tikslui. Priešingu atveju, jei pajamos bus iššvaistytos, finansinė sėkmė nusisuks.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].